Як назвати готель.

При виборі назви для готелю багато власників починають ламати голову і вигадувати різні найменування, іноді навіть не існуючі. Деякі йдуть шляхом найменшого опору і вказують в найменуванні свої ініціали або ім'я дружини, але такий підхід досить тривіальний, він не відображає того співзвуччя, яке заінтригувало б потенційних відвідувачів і викликало бажання відвідати дивовижне місце.
Інструкція
1
Готель , розташований в лісі і має значний комплекс послуг на своїй території (лікувально-оздоровчі процедури, тенісні корти, розважальні заклади, ресторан і бари), за визначенням не може мати назву «Аленушка »або« Росток ». Необхідно включити в найменування інтерес до готелю, врахувати його категорію, наприклад, слово «Комплекс» в назві буде показувати споживачеві послуг, що в готелі його чекає не тільки ліжко, а набір лікувальних заходів та розваг.
2
Якщо готель має галузеву спрямованість або створений для певної категорії відвідувачів, в назві потрібно вжити слово, яке буде мати пряме відношення до обраним напрямом. Наприклад, дитяча база відпочинку повинна містити натяк на своє призначення в назві. А місце відпочинку і нічлігу для мисливців або рибалок також слід акцентувати, вживаючи слова «мисливець», «мисливські», «риболовля» і т.п.
3
Назва готелю має викликати стійкі асоціації, які спрямовані на високоякісний рівень обслуговування або представляти бізнес-орієнтований напрям, коли в думках потенційного клієнта виникають картини конференц-залів, банкетних приміщень для корпоративного відпочинку, дорогих розваг. Врахуйте бажані емоції від відвідування готелю - тихий сімейний відпочинок, розважальні послуги, престиж і солідність з ексклюзивними послугами.
4
Уважно прослідкуйте за тим, щоб в назві використовувалися оригінальні слова, які з одного боку легко запам'ятати, а з іншого ніде раніше не вживалися, інакше його важко буде внести до реєстраційних документів, в разі якщо вам буде потрібно зареєструвати торгову марку.
5
Дотримуйтесь єдиної концепції в створенні загального стилю готелю - в його назві, зовнішньому дизайні, обслуговуванні. Тоді загальне враження про готелі буде складатися як про єдиний продуманому комплексі, і безліч відвідувачів відвідають готель і порекомендують своїм друзям.
Зверніть увагу
Занадто вигадливе і фешенебельний назва якого-небудь місця для сну в провінції викликатиме незмінні глузування у мимо проїжджаючих потенційних клієнтів.
Корисна порада
Завжди можна залучити до роботи з підбору назви фахівців, які на основі вашої концепції розроблять найменування готелю, логотип і напрямок фірмового стилю.