Як заповнити анкету на співбесіді. програми комп'ютерні володіння анкета на роботу.

Керівники великих підприємств при розгляді кандидатів на певну посаду пропонують претендентам перед співбесідою заповнити анкету . В анкеті можна відстежити всі ділові та людські якості, адже в резюме не завжди здобувач вказує всі необхідні відомості. Анкета допоможе роботодавцю вибрати найбільш підходящого кандидата на певну посаду.
Вам знадобиться
  • - бланк анкети,
  • - ручка,
  • - відповідні документи.
Інструкція
1
Впишіть в анкету своє прізвище, ім'я та по батькові. Вкажіть паспортні дані, адреса прописки та адреса місця проживання.
2
Впишіть в анкету посада, на яку ви претендуєте. Оклад слід написати той, яким володіє дана фірма.
3
Вкажіть статус вашої освіти, реквізити документа про освіту, отриману вами за час навчання професію, спеціальність. Напишіть дату початку та дату закінчення навчального закладу, повне найменування навчального закладу.
4
Вкажіть в хронологічному порядку місця вашої роботи, вписуючи дату прийому і дату звільнення. Напишіть найменування підприємств, займані посади, обов'язки, які ви виконували. Впишіть суму одержуваної вами заробітної плати. Обов'язково напишіть посаду, прізвище, ім'я, по батькові, контактний телефон безпосереднього керівника на попередньому місці роботи. Дана особа може порекомендувати вас з тієї чи іншої сторони.
5
Вкажіть комп'ютерні програми, якими ви володієте, рівень володіння персональним комп'ютером. Враховуйте вимоги, які пред'являються до даної посади.
6
Напишіть, чи є у вас водійські права, вкажіть категорії.
7
Впишіть в анкету , якими мовами ви володієте, який рівень знань мов.
8
Напишіть в анкеті про ваші слабкі і сильні сторони. Ретельно підготуйтеся перед співбесідою, щоб розповісти про них, грунтуючись на факти.
9
Часто в анкеті необхідно проранжувати значення показників за ступенем значущості. Це, наприклад, заробітна плата, близькість роботу до місця проживання і т.п. Уважно прочитайте показники і чесно відповідайте на заданий пункт анкети.
10
Вкажіть ваше сімейне становище, чи є у вас діти, напишіть їх дати народження, місце роботи чоловіка (дружини).
11
Напишіть коротко ваші побажання до майбутньої роботи. На співбесіді ви зможете докладно розповісти про них.
Зверніть увагу
Завантажити приблизний бланк анкети можна за посиланням http://www.bisgid.ru/upload/information_system_8/1/9/6/item_196/information_items_property_311.doc