Як додати мережеву карту.

Мережеві карти бувають двох видів - інтегровані (вбудовані в материнську плату) та окремі. Принципову відмінність в них полягає лише в тому, що інтегрована вже йде в комплекті при покупці материнської плати, а окрему вам ще належить купити, щоб вставити в PCI роз'єм. Принцип їх роботи і настройки по суті нічим не відрізняється, тому дії, описані нижче, підійдуть для обох видів.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт виробника, щоб скачати додаткове програмне забезпечення для мережевої карти. Зазвичай ця операція не потрібна, оскільки мережева карта - це такий елемент, якому часто не потрібні додаткові драйвера. Вона використовує стандартні драйвера Windows. Якщо робота мережевої карти є незадовільною з причини різного роду збоїв, справа може бути саме в програмному забезпеченні.
2
Встановіть мережеву карту в роз'єм, якщо вона не є інтегрованою. Після її установки в гніздо операційна система самостійно виявить новий елемент. Подивіться на задню панель системного блоку, а зокрема на панель мережевої карти. Про правильність роботи пристрою свідчать поперемінно миготливі помаранчевий і зелений діоди. Якщо вони не блимають, витягніть і вставте знову у відповідне гніздо мережевий кабель. Якщо ця дія не принесло очікуваних результатів, перевірте правильність установки в материнській платі мережевої карти. Щоб додати мережеву карту , вищеописаних дій має вистачити, але бувають такі ситуації, коли саму плату потрібно активувати безпосередньо з операційної системи.
3
Відкрийте меню «Пуск». Перейдіть в «Мережеві підключення». У вікні клікніть правою кнопкою миші на іконці «Підключення по локальній мережі». Далі виберіть команду «Включити». Якщо активувати мережеву карту таким чином неможливо в силу того, що відповідну іконку в зазначеному місці виявити не вдається, поступите інакше. Зайдіть в «Панель управління», далі в «Диспетчер пристроїв». У списку виберіть networking controller. Клікніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть "Задіяти». Після цих дій має з'явитися вікно з написом «Включення». По завершенні процедури мережева карта буде включена.