Як витрачати менше грошей. Як витрачати менше.

Питання бездумної розтрати грошей було актуальним у всі часи. Напевно, багато хто стикався з проблемою розтринькування зарплати або чули докори рідних і близьких про постійне використання грошей не за призначенням.
Інструкція
1
Першим ділом Заїмов звичку рахувати гроші, а саме заведіть зошит або блокнот - туди записуйте всі свої покупки. Як стверджують психологи, такий спосіб більш дисциплінує людей.
2
В кінці місяця підведіть підсумок: скільки грошей ви витратили і скільки грошей вам надійшло за цей період. Також перегляньте, без будь покупок ви б могли обійтися, після цього підрахуйте суму і уявіть, що б потрібного ви могли купити на ці гроші. Такий спосіб може розбудити в вас сутність економа.
3
Перед походом в магазин визначитеся з найменуванням покупок і розрахуйте їх вартість. Завдяки таким підрахунками, ви будете мати точне уявлення про суму, яку потрібно взяти з собою і ні рублем більше.
4
Попросіть вашу бухгалтерію переводити всі гроші на карту. Згідно з дослідженнями, люди витрачають менше грошей , якщо не відчувають готівку в руках. Знову ж, кредитки приймають в основному у великих магазинах, отже, у вас не буде спокуси придбати щось непотрібне в придорожньому магазині.
5
Якщо у вашій родині є людина, що вміє раціонально розподіляти фінанси, то кращим способом буде віддавати гроші йому. З одного боку, ваша дружина, чоловік або матір купуватимуть все необхідне в будинок, з іншого - ви можете залишити необхідну суму для себе.
6
Спробуйте розділити отриману зарплату на періоди. Приміром, якщо ваша получка становить 20 тисяч, то за 7 днів (тобто один тиждень з чотирьох у місяці) ви повинні витратити не більше 5 тисяч. Спосіб жорсткий і дієвий, але можуть виникнути спокуси, і ви візьмете гроші з наступного тижня. Тому найкраще віддавати їх надійним знайомим.