Як віддати кредити в банк.

В нинішній час кредитування фізичних і юридичних осіб стало доступною, а також не складною процедурою. Але будь-який отриманий кредит необхідно щомісяця оплачувати і через деякий час повністю повертати. І тому, для того, що б правильно здійснити повернення кредиту і отримати позитивну кредитну історію в банці , необхідно дотримуватися декількох простих правил з погашення позики.
Вам знадобиться
  • - кредитний договір;
  • - банкомати;
  • - каси банків;
  • - платіжні термінали;
  • - термінали самообслуговування;
  • - платіжні системи мережі інтернет.
Інструкція
1
Оберіть зручний графік погашення кредиту. Існують такі графіки щомісячного погашення: рівними платежами і платежами на зменшення. Для довгострокових позик рекомендується вибирати графіки погашення кредиту на зменшення платежу. Для короткострокових позик - можна вибирати різні способи погашення. Погашення кредиту потрібно здійснювати в тій же валюті, в якій вам видавали кредит.
2
Підберіть найбільш зручний для вас спосіб погашення кредиту. Це може бути оплата через касу банку або через банківські термінали самообслуговування, в такому випадку оплата здійснюється без черги. Якщо ви в даний момент знаходитеся поза підрозділу банку, то зручним варіантом для погашення кредиту для вас стануть: платіжні термінали, банкомати, поштові перекази або оплата через бухгалтерію за основним місцем роботи. Можливі погашення кредиту і в домашніх умовах, через платіжні системи мережі Інтернет. Залежно від способу погашення кредиту, можна визначити і розмір комісії, яка вилучається за здійснення платежу і вибрати для себе найкращий варіант.
3
Вносьте платежі по кредиту щомісяця, згідно сум, прописаних в кредитному договорі. Здійснювати платежі по кредиту необхідно своєчасно, спираючись на дати погашення, прописані в графіку погашення по вашому кредиту. У разі несвоєчасного погашення кредиту, нараховується додаткова комісія, в розмірі штрафних санкцій за прострочення платежу. При внесенні платежу обов'язково обговоріть терміни його надходження в банк, який вам видав кредит, що б не допустити несвоєчасне надходження коштів. Наприклад, при погашенні кредиту в касах банків, відмінних від банку, який видав вам кредит, платіж буде йти протягом 3-х банківських днів, а при погашенні через термінал самообслуговування, що знаходиться в підрозділі банку, який видав вам кредит - протягом 1 дня.
4
Зверніться до підрозділу банку, який видав вам кредит для уточнення останнього платежу по кредиту. Розмір останнього погашення, при повному закритті кредиту, може відрізнятися від сум, прописаних в графіку погашення. У разі повного погашення кредиту, співробітники банку повинні поставити штамп на вашому кредитному договорі з поміткою - «погашено» і запевнити дану позначку підписом начальника підрозділу банку.