Як перевести гроші на пластикову картку.

Банківські карти останнім часом стали досить популярні серед населення, воно й зрозуміло, за допомогою них можна купити продукти в супермаркеті, оплатити послуги і т.д. Але для того щоб розплачуватися картою, на ній повинні бути гроші . Ось кілька прикладів того, як перевести гроші на пластикову картку.
Інструкція
1
При відкритті карти банк видає власникові реквізити рахунку для її поповнення. Якщо на вашому підприємстві бухгалтерія згодна перераховувати вашу зарплату на карту, то за допомогою реквізитів щомісяця вам будуть надходити належні суми.
2
Кожен банк намагається мати достатньо велику мережу банкоматів, і деякі з них можуть приймати готівку. Підійдіть до такого апарат, вставте карту і введіть пін-код. Якщо все правильно, ви побачите головне меню, одним з пунктів якого буде "Прийом готівки". Виберіть його, далі система запропонує внести потрібну суму в отвір для прийому банкнот. Після цього гроші опиняться на вашій картці.
3
В кожному фінансовому установі є прибуткова каса. Звернувшись в неї, ви можете покласти потрібну суму на вашу карту. Але для цього при собі необхідно мати паспорт. Після перевірки всіх даних та отримання від вас певної суми грошей контролер видасть прибутковий ордер, в ньому буде указанна внесена сума.
4
Якщо ви маєте депозитний рахунок і карту в одному банку, то за вашою заявою фахівець фінансової компанії переведе зазначену вами суму з рахунку на рахунок. Такі заяви пишуться за встановленим зразком, ознайомити з ним вас може фахівець в будівлі банку.
5
Якщо хтось із ваших друзів хоче перевести гроші вам, то йому необхідно звернутися з паспортом у відділення того банку, де обслуговуєтеся ви. При собі йому потрібно мати паспорт і номер вашої картки, через короткий час після внесення вашим другом або родичем грошей ви зможете виявити їх на своїй пластиковій карті.