Як взяти кредит для організації.

Одним з актуальних питань для підприємств малого та середнього бізнесу є отримання додаткового фінансування. Таким фінансуванням може стати банківський кредит на розвиток бізнесу. Для того що б отримати підприємству кредит в банку, необхідно пройти ряд процедур.
Вам знадобиться
  • - заявка на отримання кредиту;
  • - кредитний договір.
Інструкція
1
Підберіть банк, з яким бажаєте співпрацювати. Для цього попрацюйте з періодичною літературою економічного змісту. У ній можна буде знайти інформацію про банки, які виробляють кредит ование малого бізнесу. Крім цього необхідну інформацію можна знайти в інтернеті. Для підприємців-непоганим рішенням може бути звернення до так званих кредит вим брокерам - агентствам, які надають допомогу в отриманні кредит а. Але потрібно пам'ятати, що винагорода, яку беруть дані агентства, можуть істотно збільшити вартість позики.
2
Визначтеся з видом кредит ного продукту. Найпоширенішим видом кредит ованія для підприємців є овердрафт, тобто надання банком клієнту коштів, що перевищують залишок на розрахунковому рахунку. Це найзручніший спосіб поповнення обігових коштів, однак дана послуга доступна не у всіх банках. Якщо у підприємця є в наявності основні фонди (будівлі, обладнання тощо), він може отримати заставний кредит . У цьому випадку шанси на отримання позитивного рішення з боку банку зростають, та й відсоток за користуванням заставним кредит ом трохи менше, ніж овердрафтом.
3
Зверніться до підрозділу банку. Для того щоб уникнути втрати часу і нервів, краще в телефонному режимі попередньо домовитися про зустріч з керівником відділення обраного вами банку або з відповідальним фахівцем, який оформить необхідну документацію і будуть надалі надавати вам допомогу в обслуговуванні вашого кредит а. Потім заповніть заявку на отримання кредит а.
4
Оформіть кредит ний договір. Для цього вам необхідно надати в банк такі документи: копії квартальних звітів за останні три квартали, копії установчих документів та документів про реєстрацію, копії договорів оренди майна і т.д. Даний кредит ний договір повинен містити підписи з боку банку і з боку позичальників.