Як вставити звукову карту. чому не підходить звукова карта.

Звукова карта - це та частина вашого персонального комп'ютера, без якої не вийде послухати музику, подивитися фільм та й багато іншого, що вимагає звукового супроводу. Ця деталь може бути вбудованою, тобто йде в комплекті з материнською платою (інтегрована в неї) або ж окремим елементом, який вимагає підключення.
Інструкція
1
Активуйте вбудовану звукову карту . Ця операція потрібна в тому випадку, коли даний елемент інтегрований в материнську плату. Щоб активувати його, зайдіть в Bios. Для цього включіть комп'ютер і затисніть клавішу delete. Перед вами з'явиться синій екран зі списком, сформованим у два стовпці. Виберіть пункт, який відповідає за налаштування інтегрованих елементів. Як правило, він називається Integrated Peripherals. Знайдіть його у вкладці Advanxed. Виконавши цю дію, ви потрапите в меню, де вказано перелік всіх пристроїв, які встановлені в материнській платі. Серед усього цього списку знайдіть пункт Onboard Audio Controller, що відповідає за підключення звукової карти. Якщо в параметрах даний пристрій відключено (Disabled), змініть поточний стан на «Включено» (Enabled).
2
Огляньте ваш системний блок, попередньо відкрутивши фіксують гвинти і знявши кришку. Якщо інтегрований пристрій відсутній, необхідно придбати окрему плату і встановити її в гніздо на материнській платі.
3
Придбайте звукову карту . Це можна зробити в будь-якому комп'ютерному магазині. Зніміть металеву заглушку на задній панелі системного блоку, щоб безперешкодно вставити звукову карту в потрібне гніздо. При установці не застосовуйте занадто великі фізичні зусилля, щоб не пошкодити плату. Завершивши підключення, закрийте системний блок, підключіть до звукової карти спікери і приступите до налаштування. Для цього запустіть систему і встановіть відповідне програмне забезпечення для даного елемента, яке повинно неодмінно йти в комплекті. Якщо дане ПО з якихось причин не підходить або конфліктує з вашою операційною системою, скачайте необхідні драйвера в інтернеті на сайті виробника звукової карти.
Корисна порада
При установці звукової карти проявляйте максимум акуратності і мінімум фізичної сили, щоб не пошкодити пристрій.