Як записати карту в навігатор. Як відкрити карту пам'яті в Навигатор.

Обов'язковим атрибутом сучасного авто став навігатор : без нього нині як без рук. Набір карт вже є в навігатор е від виробника, але часто доводиться додавати в пам'ять нові карти. Оновити карту в навігатор е можна у професіонала або у досвідченого автолюбителя, який вже давно користується навігатор ом. Але можна залити карту в навігатор самостійно - за допомогою комп'ютера, карти пам'яті та інтернету.
Вам знадобиться
  • Навігатор, генератор кодів keygen, нова карта.
Інструкція
1
«Ручне перепрошивка» навігатор а стала звичайною справою у світлі доступності інтернету, де можна знайти все необхідне для роботи з навігатор ом.Сначала підключаємо наш навігатор до комп'ютера і дублюємо всі дані з пам'яті навігатор а в надійне місце на випадок непередбачених обставин.
2
Для подальшої роботи нам потрібно знати, яка версія була у тій карти, що нині заставлена в навігатор е. Знайти її потрібно за наступним шляхом: заходимо в меню нашого навігатор а, вибираємо пункт «Інструменти», потім «Настройки» - там знаходиться карта. Коли відкриєте кнопку «Про карту», то побачите довгоочікувану інформацію про колишньої версії карти (FID код). В інтернеті потрібно знайти більш свіжу версію саме цієї карти.
3
Тепер знову повертаємося в навігатор і входимо в «Налаштування інструментів». У пункті «Система» знаходимо інформацію «Про приладі». Це десятизначний код ідентифікації нашого навігатор а. Цей числовий код теж потрібно зберегти.
4
Скачайте з інтернету програму генератора кодів (keygen). Файл keygen_v1.5 потрібно запустити і ввести в розділ «Enter your Unit Id» свій десятизначний код, який дізналися вище. Виберіть назву фірми навігатор а, тип карти і наберіть чотиризначний FID вашої карти пам'яті.
5
Під написом «Your Map unlock code» натисніть на кнопку «Generate» ("Створити"), і кейген видасть вам новий унікальний код. Збережіть його в новому файлі з розширенням sum. Цей новий файл із створеним кодом повинен називатися так само, як і ваша карта, а повинен відрізнятися тільки розширенням.
6
І останнє: видаліть на навігатор е старі файли карти у форматі img та коду, а на їх місце скопіюйте нові.
Зверніть увагу
До початку роботи по запису нових карт на навігатор обов'язково збережіть копію тих карт, якими ви вже користуєтеся: якщо ваш досвід по заливці карти виявиться невдалим, ви завжди зможете повернути колишній варіант.
Основна мета навігаторів полягає в складанні маршрутів прямування. Однак більшість пристроїв підтримує також роботу з відеофайлами, перегляд яких може скрасити час у дорозі. Для цього потрібно лише записати відео на навігатор.
Інструкція
1
Підключіть навігатор до комп'ютера за допомогою USB-шнура. Для цього один кінець шнура вставте у відповідний роз'єм пристрою, а інший - в комп'ютер. Після цього натисніть на навігаторі кнопку включення.
2
Через кілька секунд комп'ютер визначить підключення нового пристрою. При необхідності автоматично будуть встановлені необхідні драйвери для роботи навігатора як змінного носія інформації. Перед початком роботи дочекайтеся повного виявлення пристрою і установки драйверів.
3
За допомогою провідника операційної системи відкрийте папку з відеофайлами, які необхідно записати. В іншому вікні відкрийте папку навігатора, куди буде здійснюватися запис. Як правило, вона носить відповідну назву, наприклад, Video. Скопіюйте необхідний відеофайл, клікнувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши «Копіювати», а потім вставте в папку навігатора, клікнувши по вільному місцю правою кнопкою миші і вибравши «Вставити».
4
Якщо ви звикли користуватися файловими менеджерами, а не стандартним провідником, запустіть відповідну програму. В одному її вікні відкрийте папку з відео, а в іншому папку навігатора, призначену для запису. Виберіть відеофайл, який потрібно переписати, і натисніть кнопку «Копіювати». Якщо необхідно записати кілька файлів, повторіть цю процедуру з кожним з них або спочатку виділіть всі, а потім скопіюйте їх.
5
Якщо навігаційний пристрій підтримує роботу з картами флеш-пам'яті, скористайтеся наступним способом. Вийміть карту пам'яті з навігатора, після чого вставте її в картрідер комп'ютера. Після визначення системою підключеного знімного носія інформації перепишіть одним із способів необхідні відеофайли на карту пам'яті. Після цього вийміть її з комп'ютера і знову вставте в навігатор.