Як зробити вимикач.

Перш ніж зробити вимикач, потрібно правильно його вибрати. Оглядаючи сподобався вимикач, зверніть увагу на написи всередині. Там повинні бути вказані сила струму і напруги, на які розрахований вимикач. На наших вітчизняних виробах повинен бути знак Ростеста. Він послужить вам гарантією того, що він витримає можливі перевантаження. Вибравши вимикач, можете приступати до його монтажу.
Інструкція
1
В житлових приміщеннях електропроводка зазвичай прихована, тому для вимикача роблять поглиблення в стіні, в яке вставляють пластмасову або металеву коробку висотою 40 мм і діаметром 69 мм, прикріплюючи її алебастровим розчином. Якщо стіна порожниста, то коробку прикріплюють за допомогою лапок. Краще вибирати коробку неметалеву, також вона повинна бути протипожежні.
2
Щоб приєднати дроти до вимикача, потрібно зняти клавіші і кришку. Дроти можна прикріплювати до вимикача 4 способами: - Зажим дроти всередині терміналу за допомогою торця гвинта. Це самий небезпечний спосіб. Провід може пошкодитися при установці. Але навіть якщо провід не пошкоджений (багато його спеціально не дотягують), контакт дуже швидко ослабне і термінал почне перегріватися і іскрити. - Швидкозатискний спосіб. При такому способі провід вставляють в отвір контакту і натискають клавішу. При відпуску кнопки провід міцно затискається. Зручний і швидкий спосіб. Однак це не дуже надійний контакт. А якщо знадобиться від'єднати провід, він може не витягнеш. - Зажим між пластиною і капелюшком гвинта. При певній мірі вправності у вас не виникне проблем з прикріпленням двох проводів. Але недосвідченим електрикам цей спосіб може доставити труднощі, оскільки перший провід виштовхуватиметься, а другий затягуватися під гвинт. - Найоптимальніший спосіб - затискач з допомогою гвинта притискної пластиною. Він дозволить приєднати 2 дроти, а також затягнути це з'єднання по максимуму без ризику пошкодити дроти.
3
Щоб закріпити вимикач в коробці, його вставляють, гвинти завертають, при цьому розпірки розсуваються і фіксують корпус вимикача в коробці. Кришку встановіть на місце. Притиснувши клавішу до основи, її натискають до клацання.
4
Залишилося лише перевірити працездатність вимикача. Якщо ви його правильно встановили, то включатися він повинен натисканням на верхню частину.
Корисна порада
Приступати до монтажу вимикача необхідно в світлий час доби, адже він має на увазі необхідність знеструмлення, а значить, підсвітити собі за допомогою лампи у вас не вийде.