Як вишивати бісером і створювати красиві полотна.

Вишивка бісером - дуже древній вид прикладного мистецтва. Він існував ще за часів будівництва єгипетських пірамід і дійшов до наших днів, правда, в дещо зміненому вигляді. Навчитися вишивати бісером нескладно, а виходять просто приголомшливі речі.
Інструкція
1
Визначтеся, що саме ви хочете вишивати. Починайте краще з невеликих схем. Для першої роботи придбайте готовий набір - вам не доведеться мучитися з підбором бісеру за кольорами та розмірами, у вас відразу буде і схема, і канва, і бісер. Принаймні, якщо ви збираєтеся вишивати на канві, це ідеальний варіант.
2
Вставте канву в п'яльці. Закріпіть нитку на канві непомітними стібками в тому місці, звідки збираєтеся почати вишивати. Краще зробити це зверху, з лівого кута. Виведіть нитку назовні через одне з отворів, надіньте бісерину і Протягніть голку в отвір по діагоналі, як зробили б при вишивці хрестом. Точно так само продовжуйте пришивати по одній бісеріне далі, керуючись схемою.
3
Пробуйте інші техніки вишивки. Вишивати бісером можна не тільки по канві. Якщо вам потрібно розшити бісером велику поверхню, а на тканині занадто маленькі осередки, спробуйте пришивати бісерні нитки. Для цього на нитки нанизайте бісеріни по довжині вишивки і прикріпіть її до тканини з двох сторін. Тепер починайте робити маленькі стібки між бісеринками, як би пришиваючи бісерну нитку до ткані.Расшівать щільну тканину можна так само, як і канву. Одягайте на нитку по одній бісеріне і пришивайте одну за одною. Звичайно, в цьому випадку вишивка вийде не такою рівною, як по канві.
Зверніть увагу
Використовуйте для вишивки спеціальні бісерні голки і якісні шовкові нитки. Інші голки можуть не підійти за розміром - деякі бісеринки будуть застрявати і ламатися, а шовкові нитки міцні, і бісеріни легко по ним ковзають.
Корисна порада
Для бісерною вишивки можна знайти безліч варіантів застосування. Можна просто вишивати картинки, вставляти їх в рамки і використовувати їх для прикраси інтер'єру. Можна прикрасити такий вишивкою футболку, сумку, шкатулку, футляр для окулярів або чохол для мобільного телефону - варіантів просто безліч.