Як розставити меблі на кухні. розстановка меблів на кухні.

Для будь-якої господині дуже важлива правильна розстановка меблів на кухні. Перед початком ремонту необхідно відразу продумати, де буде розташовуватися зона для приготування їжі з відповідними меблями, де буде обідня зона, де зручніше встановити холодильник. Меблювання вирішальним чином впливає не тільки на естетичне сприйняття приміщення, а й на практичні функції, особливо на кухні. Для кожної кухні незалежно від її розміру та технічного оснащення застосовується ряд загальних правил розміщення меблів.
Вам знадобиться
  • Пусте приміщення кухні, рулетка, лист паперу, олівець
Інструкція
1
Зробіть план кухні. Заміряйте довжину і ширину приміщення. Позначте на аркуші паперу виходи труб гарячої та холодної води, фанову трубу, газову трубу. Заміряйте вікно і двері, позначте їх на плані.
2
Тепер потрібно продумати оснащення кухні меблями. Мінімальний склад предметів умеблювання практично однаковий для будь-якої кухні: холодильник, мийка, робоча поверхня підлогового шафи, плита. Для зберігання посуду, інвентарю, бакалії, електроприладів використовуються підлогові і настінні шафи. Якщо дозволяє площа, то між холодильником і мийкою бажано мати ще одну робочу поверхню для попередньої підготовки продуктів. Оптимальна висота робочої поверхні - 85см.
3
В шафі під мийкою розміщується відро для відходів і місце для засобів побутової хімії. Настінний шафа, розташований над мийкою, служить для сушки посуду. Над плитою необхідно розташувати витяжку. Настінний шафа над робочим столом служить для дрібної їдальні посуду і бакалії. Верхня полиця настінного шафи повинна бути розташована не вище 190см. Відстань між нижньою поверхнею настінної полиці і робочою поверхнею повинна бути не більше 55см. В напольном шафі будуть поміщені важкі електроприлади та кухонний посуд.
4
Якщо все обладнання кухні (холодильник, робочий стіл, мийка, плита) розташовуються по одній стіні, то біля протилежної стіни можна встановити обідній стіл. Якщо обладнання кухні розташовується уздовж двох протилежних стін, то обідню меблі краще розташувати у окна.Сделав всі позначки на вашому плані, ви можете відправитися за покупкою меблів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h0Jx3K4Jp1g
Зверніть увагу
Якщо ви не впевнені у своїх силах щодо раціонального розміщення меблів на кухні, то зверніться до професійних дизайнерів.
Корисна порада
Дізнавшись всі розміри вашої меблів, зробіть її розстановку на намальованому вами плані, а тільки потім купуйте обрану меблі.
Насичення кухні різними предметами та приладами лише ускладнює роботу господині. Тому при оформленні кухні важливо правильно розставити меблі , щоб готувати і приймати їжу було комфортніше і нічого не відволікало.
Інструкція
1
Дуже часто плиту розташовують посередині. Однак перш ніж нею скористатися, необхідно вимити продукти, почистити, порізати, обробити. Найкраще при розстановці меблів на кухні дотримуватися послідовність шафа-мийка-стіл-плита. Бажано, щоб ця лінія йшла зліва направо, і всі її складові були однієї висоти.
2
Дуже важливо пристосовувати кухонну меблі так, щоб господиня могла вільно пересуватися по кухні і діставати без зусиль необхідні їй предмети. Висота всіх шаф і столів повинна відповідати зростанню людини, що працює на кухні.
3
Також необхідно врахувати при розстановці меблів поділ кухні на дві зони. Одна повинна бути призначена для брудних робіт - миття посуду, обробки та чистки продуктів. Друга зона - для оброблення продуктів і подачі їх до столу.
4
Стіл для брудних робіт може бути з'єднаний з мийкою. У нижній частині цього столу можна зберігати підсобну посуд і миски. Під мийкою бажано розмістити відро для сміття і відходів. Тут же можна зберігати віник, совок і миючі засоби.
5
Також велику роль при розстановці меблів в кухні грає розташування обіднього столу. Стіл повинен бути не більшим, щоб не захаращувати всю кімнату. У маленькій кухні можна використовувати складаний стіл, який можна в разі приходу гостей легко розкласти. Дуже зручним є кухонний куточок. Його можна розташувати в кутку кухні, і вільного місця побільшає.
Корисна порада
При розстановці меблів на кухні необхідно оформляти кухню таким чином, щоб господині і гостям було зручно і просторо.