Як поліпшити якість друку принтера. Як поліпшити роздруківку на принтері.

Принтери можуть працювати в різних режимах, що розрізняються якістю і швидкістю друку, а також економічністю. Крім цього, в процесі роботи вони зношуються і забруднюються, що погіршує якість одержуваних роздруківок.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся матричним принтером в текстовому режимі, скористайтеся для зміни якості друку кнопками, розташованими на його передній панелі. При переході в режим NLQ (Near Letter Quality) апарат друкує повільніше, але якісніше, ніж в режимі Draft, при цьому витрата барвника на друк однієї сторінки виявляється підвищеним.
2
При користуванні матричним, струминним або лазерним принтером в графічному режимі запустіть утиліту настройки принтерів (спосіб її запуску залежить від використовуваної ОС). Виберіть принтер, після чого в його налаштуваннях виберіть бажаний компроміс між швидкістю, якістю і вартістю друку.
3
Пам'ятайте, що в будь-якому принтері, незалежно від його конструкції, кінцевий ресурс мають не тільки картриджі, але й двигуни. При низькоякісної друку фарба, чорнило або тонер витрачаються повільніше, але двигунам доводиться працювати на підвищених обертах, від чого вони швидше зношуються.
4
Якщо лазерний принтер почав друкувати блідо, з білими смугами, струсіть картридж по горизонталі. Після цього можна буде надрукувати ще кілька десятків сторінок. Після цього він підлягає заміні або заправці.
5
Якщо смуги на роздруківці лазерного принтера не біла, а чорні, піддайте апарат професійної чищенні і профілактиці.
6
Для заправки лазерних картриджів користуйтеся послугами тільки таких майстерень, де здійснюють їх чистку за допомогою пилососа, навіть якщо їхні послуги виявляються дорожчими. Замініть картридж новим після трьох-чотирьох перезаправок, а старий здайте (деякі майстерні навіть купують їх).
7
Всупереч заявам виробників, струменеві принтери працюють краще і служать довше, якщо використовується система безперервної подачі чорнила (СНПЧ). Пов'язано це з тим, що при її використанні в трубки не потрапляє повітря, як це має місце при зміні картриджів. Використовуйте спільно з такими системами тільки якісні чорнило. Пам'ятайте, що на світлі навіть вони вицвітають набагато швидше оригінальних, тому захищайте роздруківки від прямих сонячних променів. Щоб друкуюча голівка не засихала, регулярно користуйтеся принтером.