Як встановити пароль на файл Excel. Як поставити пароль на файл excel 2010.

Microsoft Excel є однією з програм пакету Microsoft Office. Додаток Excel дозволяє створювати таблиці різної складності, використовуючи формули і індивідуальне оформлення. Найпопулярніші редакції - Excel 2003, 2007 і 2010. Всі вони підтримують встановлення пароля.
Інструкція
1
Як і на будь-який документ, створений в Microsoft Office, будь то Access або Word, файли Excel (формат * .xls) також підтримують встановлення пароля. Після того, як ви закінчили працювати з документом, натисніть кнопку «Файл» у верхньому меню управління Microsoft Excel.В випадаючому меню «Файл» ви побачите пункт «Зберегти як». Натисніть на нього лівою кнопкою миші один раз. У вікні збереження документа поряд з кнопкою «Зберегти» знайдіть меню, що випадає «Сервіс», натисніть на перевернутий трикутник і що з'явився пункт «Загальні параметри».
2
На екрані з'явиться невелике вікно «Загальні параметри». У ньому необхідно вказати пароль для відкриття документа і/або пароль для зміни документа. Тут же ви можете встановити прапорець «Рекомендувати тільки для читання», щоб панель інструментів Excel була відключена за умолчанію.В випадку, якщо ви встановите пароль тільки для відкриття документа, щоразу при відкритті вашої таблиці знадобиться введення пароля , при цьому будь-який користувач, що знає пароль, зможе редагувати дані в таблицях і створювати нові массіви.Прі установці пароля на зміну документа, відкриття файлу буде відбуватися як зазвичай, без запиту будь-яких паролів, але після внесення нових даних в таблицю, при спробі зберегти документ, буде потрібно ввести пароль .При установці обох паролів потрібно подвійне введення при відкритті і закритті документа. Причому паролі на відкриття файлу Excel і на його редагування можуть не збігатися.
3
Після того, як пароль або пара паролів введена, натисніть у вікні «Загальні параметри» кнопку "OK", після чого у вікні провідника введіть ім'я документа та натисніть «Зберегти».
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що при втраті пароля ви не зможете відкрити документ ніяким способом. Пароль вводиться один раз і відображається зірочками, тому зверніть увагу, чи не включений Caps Lock.