Як влаштуватися на роботу в США. Як влаштуватися гідом в америку.

Багато росіян в пошуках кращого життя шукають роботу за межами своєї Батьківщини. У більшості висококваліфікованих фахівців найпопулярнішою країною для працевлаштування є США. І не дивно, адже заокеанська країна за багатьма статистичними даними займає перше місце в світі. Це в першу чергу стосується величини оплати праці, комфорту і безпеки життя.
Інструкція
1
Робота в США може бути різнопланова: від збору фруктів до роботи в комп'ютерній сфері. Все залежить від ваших навичок і умінь. На сьогоднішній день на американському, як втім, на всьому світовому ринку праці дуже цінуються програмісти і інші професії, пов'язані з експлуатацією та обслуговуванням комп'ютерної техніки. Тому якщо ви висококваліфікований програміст, то цілком можете розраховувати на працевлаштування в якоїсь великої американської корпорації. При належному старанні і завзятті IT-фахівцям можна розраховувати на зарплату в кілька сотень тисяч доларів на рік. Всі інші здобувачі зіткнутися з серйозною конкуренцією. Робота в США вакансії зажадає від вас застосування всіх своїх умінь і навичок. Також потрібно володіти хорошою працездатністю. Докладайте максимум зусиль і постійно займайтеся саморозвитком - вже в найближчому майбутньому ви отримаєте досить відчутний результат у вигляді значного збільшенні вашого заробітку.
2
Основною проблемою для багатьох наших співгромадян при бажанні влаштуватися на роботу в Сполучених Штатах є незнання розмовної англійської мови. Це дуже ускладнює спілкування як з колегами, так і з безпосереднім начальством. Тому перед тим як думати про поїздку в США, серйозно займіться вивченням англійської мови. Інакше вас чекатиме велике розчарування після приїзду до Америки. Вивчайте англійську щодня потроху. І тоді з часом ви зможете освоїти його досконало. Надалі, виїхавши до США, ви отшліфуете свою англійську до ідеалу і будете говорити без акценту.
3
Робота в США для російських може полягати у виконанні різних дій. Чим більше умінь і навичок ви накопичили за своє життя, тим більше вірогідність того, що ви знайдете підходяще для себе місце роботи, яке буде повністю розкривати ваш потенціал і ви, нарешті, зможете реалізувати себе. Не впадайте у відчай, якщо не можете знайти роботу відразу. Прагніть до мети вдень і вночі, і рано чи пізно досягнете свого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hlIaMrLGxOo