Як закріпити намет на льоду.

Зимова палатка - оптимальний варіант для лову риби в будь-який час доби. Але вона повинна бути якісно закріплена на льоду . Навіть найдорожча і сучасна палатка, яка закріплена неправильно, не зможе врятувати рибалку від холоду і вітру.
Вам знадобиться
  • - ввертиши,
  • - ледобур,
  • - підручні засоби
Інструкція
1
Для того, щоб закріпити палатку на льоду , потрібно гладку стіну, яка існує у більшості наметів, встановити з підвітряного боку. Таким чином виключається можливість попадання сильного морозного вітру, а також це збільшує можливість стійкості намети на льоду , уникаючи зайвої парусності.
2
Умовно зимові намети для лову риби поділяються на два види: для тривалої і для нетривалої риболовлі. Існує декілька варіантів закріплення зимової намети на льоду .
3
Можна скористатися звичайними цвяхами на 200 і молотком, але є нюанси ... По перше, тонкий лід цвях пробиває наскрізь і потім погано тримає конструкцію. По - друге, є ймовірність розполохати рибу. По - третє, цвяхи залишаються під льоду і надалі псують бур.
4
Тому найоптимальніший варіант - використання ввертиш. В лід врізаються легко, без всяких проблем. Їх довжина становить 15 см, що сприяє застосуванню у будь зимовий час.
5
У випадках, коли погодні умови створюють деякі перешкоди, наприклад, сильний поривчастий вітер, великий мороз, а додаткових пристосувань з собою не виявилося, можна скористатися льодобуром. Необхідно просвердлити лунку з підвітряного боку і скріпити верх палатки з ручкою льодобуру. При цьому слід враховувати, що просвердливши лунку до води, особливо при великому морозі, не можна виключати ймовірність, що ледобур вмерзне в лід.
6
В момент установки необхідно пам'ятати про те, щоб нижня спідниця зимової намети обов'язково була присипана снігом. У разі, якщо на льоду снігу буде мало або не виявиться зовсім, краще використовувати підручні засоби. Наприклад, палки, каміння з берега, пляшки або поліетиленові пакети, заповнені водою. На крайній випадок можна змочити спідницю палатки водою, для того, щоб вона ґрунтовно закріпилася на льоду .
Зверніть увагу
Для того, щоб закріпити намет на льоду, потрібно застосувати металеві милиці або ж невеликі буравчики з ручками, які прикручуються до льоду.