Як поставити пароль на смс. захист sms телефону.

СМС міцно влетіли в наше життя з появою мобільного телефону. Вони і зараз є найбільш популярним засобом комунікації, замінюючи листи і телефонні дзвінки. У повідомленнях ми пишемо про все, і кожен з нас хотів би обмежити свою переписку від сторонніх очей. Тому була придумана функція смс-блокування.
Інструкція
1
Смс-захист є у більшості сучасних телефонів, але деякі з них виробники не оснащують такою функцією. Цю інформацію ви можете уточнити у продавця салону мобільного зв'язку при покупці телефону або в інструкції до апарату.
2
В різних телефонах доступ функції автоматичного блокування повідомлень починається з головного меню, потім слід вибрати значок "Налаштування". В цьому меню, крім всіх варіантів, має бути такий пункт, як безпека, в деяких телефонах він може прописуватися «Захист даних» або «Особиста захист».
3
Коли ви ввійдете в нього, система видасть ряд посилань. Знайдіть серед них таку, як «Захист смс-повідомлень", увійдіть в неї, телефон запропонує активувати функцію. Під час її підключення знадобиться ввести пароль. Якщо ви його не змінювали при покупці телефону, то він буде стандартним - 1234, або 0000.
4
Введіть його, тоді відбудеться підтвердження активації функції захисту ваших повідомлень від сторонніх. Переконатися в працездатності і надійності збереження конфіденційності даних ви можете, увійшовши в свої повідомлення. Якщо телефон запросить пароль, то система працює і виконує захист.
5
Таким чином, ваш особисте листування буде надійно захищена, але за умови складного пароля. Тому не варто встановлювати стандартних шифрів - 1234 або 0000. Саманта пароль ви також можете в меню безпеки телефону.