Як утеплити пластикове вікно. Як воссановіть фото віддалені з корзини.

Сьогодні дуже часто виникає проблема утеплення пластикових вікон. Можливо, це когось здивує, але для когось це справжнє випробування. Чому пластикове вікно з усіма своїми прекрасними властивостями може потребувати утепленні? Відповідь проста - неякісна установка вікна або неякісна конструкція можуть дати пролом. Поки немає грошей на заміну вікон, можна пережити зиму просто утепливши пластикове вікно.
Інструкція
1
Можна на ніч, наприклад, в дитячу вішати ватяну ковдру. Правда, для цього доведеться убити кілька цвяхів у верхню раму вікна для того, щоб ковдру було за що підвісити. Цей спосіб хороший тим, що витрачати гроші на нього не доведеться (якщо вдома є ватяну ковдру). Але він буде придатний в тому випадку, якщо влітку ви плануєте все ж поставити інше вікно.
2
Утеплити вікно можна за допомогою жалюзі. Потрібно купити звичайне жалюзі і зі зворотного боку утеплити його вовняними шматочками, які можна нарізати з старих речей. Таке нестандартне споруда не пропустить холодне повітря і надійно захистить від протягів.
3
Якщо вікно служило прекрасно всі ці роки, а зараз стало пропускати холодне повітря в будинок, то, швидше за все, справа тут в утеплювачі віконної рами. Він міг просто зноситися. Для того щоб виправити цю неприємність, потрібно викликати гарного віконного майстра, який замінить віконний утеплювач, і ви далі зможете насолоджуватися теплом у будинку.
4
Якщо ви тільки плануєте ставити пластикове вікно або збираєтеся міняти старе, то пам'ятайте: для того щоб вікно було дійсно теплим, потрібно вибрати конструкцію з енергозберігаючим склом - подвійним або потрійним склом. Фірму необхідно вибрати надійну і зарекомендувала себе на цьому ринку. Установка вікна - серйозна справа. Від цього буде залежати здоров'я людей, які живуть в будинку, тому не можна економити на цьому гроші. Краще поднакопить і поставити хороші вікна, щоб не довелося думати про утеплення.