Як обкласти цеглою будинок з бруса. Як облицьований цеглою дачний будинок з бруса.

Дерев'яні будинку часто вимагають заходів, що сприяють їх збереженню та додатковому утепленню. Найбільш оптимальним варіантом як за якістю, так і за ціною фахівці вважають обкладку будинків з бруса цеглою . Причому застосовується як спеціальний облицювальна цегла, так і звичайний - червоний або силікатна.
Інструкція
1
З'ясуйте, чи вистачить ширини фундаменту будинку для обкладки цеглою . Порахуйте, чи витримає фундамент навантаження, які з'являться після обкладання. Якщо ні, то по периметру будинку зробіть додатковий фундамент з шириною 20 см.
2
Обов'язково зробіть горизонтальну гідроізоляцію. Новий фундамент повинен бути прив'язаний до старого за допомогою металевої арматури. Його глибина або висота повинна бути як у старого фундаменту. Після нарощування фундамент повинен вистоятися, і в ньому повинні закінчитися всі процеси усадки.
3
По всьому периметру будинку прикріпіть до дерев'яних стін утеплювач. Це може бути мінвата або різні термоізоляційні матеріали, які кріпляться безпосередньо до дерев'яних стін. Поверх утеплювача укладіть гідроізоляційний матеріал.
4
На відстані 5 см від дерев'яної стіни на фундаменті поставте мітки. Між цими мітками натягніть нитку. Подібні дії виконайте з усіма стінами. При перетині ниток кут між ними повинен становити 90 градусів. 5 см - це відстань, між дерев'яною стіною, включаючи утеплювач, і новою цегляною кладкою. Це відстань потрібно для вентиляції.
5
Починайте класти цегляну стіну. Дотримуйтесь всі горизонтальні і вертикальні параметри. Контролюйте процес укладання цегли рівнем і схилом. Ув'язується цегляну стіну за допомогою оцинкованих металевих смуг з дерев'яною стіною. Смуги кріпите до стіни цвяхами або шурупами, а в цегляну кладку вкладайте їх у шви між цеглою. Відстань між зв'язками: через 4 ряди цегли і через 0,5-1 м в горизонтальному напрямку.
6
Починаючи з другого ряду цегли робіть вентиляційні отвори. Розташування отворів з кроком 2-3 м. У верхній частині стіни вентиляція здійснюватиметься за рахунок зазору між дахом і стіною. Для мінімізації проникнення вологи через цеглу в простір між стінами обробіть цегла водовідштовхувальним просоченням.
Зверніть увагу
Обов'язково перед обкладанням будинку цеглою обробіть дерев'яні стіни антисептичними препаратами, що запобігають гниття, ураження грибком і комахами.
Корисна порада
Якщо для обкладання будинку використовується не облицювальний, а звичайний цегла, то потрібна додаткова обробка стін. Обов'язково заштукатурьте всю поверхню, а потім пофарбуйте або побілити.