Як вставити лапки. Як поставити лапки на клавіатурі.

Набираючи текст на комп'ютері, можна зіткнутися з тим, що в ньому присутні відомі цитати, пряма мова, назви і т.п. За правилами російської мови дані елементи повинні з двох сторін виділятися лапками. Існує кілька варіантів по тому, як вставити лапки на клавіатурі або методом копіювання.
Вам знадобиться
  • Клавіші "Shift", "2", "Е", можливо "Ctrl", "C", "V". Команди «Копіювати» та «Вставити».
Інструкція
1
Поставте курсор перед тим словом (пропозицією або абцацем), яке ви плануєте укласти в лапки . Якщо дане слово написано англійською, або іншою іноземною мовою, то правильним буде використання лапок-лапок ("...") або їх різновиди - комп'ютерних лапок. Виглядають «лапки» у формі двох маленьких рисок-ком, які ставляться трохи зверху слова, перед ним і в кінці його. У свою чергу, слова і фрази російською мовою позначаються лапками «ялинками». Вони зображуються у вигляді зменшених подвійних знаків «менше» (<<) і «більше» ("), що виділяють слово або фразу з двох сторін.
2
Для того, щоб вставити лапки «ялинки» на клавіатурі, знайдіть клавішу "Shift". Вона розташовується в двох місцях - праворуч, під кнопкою "Enter", і зліва, під кнопкою "Caps Lock". Далі одночасно натисніть на "Shift" і клавішу з цифрою "2", на якій також зображені лапки . Після цього, перед словом, де стоїть курсор, відкриються лапки «ялинки». Аналогічно закрийте лапки , поставивши курсор в кінець потрібного слова і натиснувши на цю ж комбінацію клавіш. У випадку, якщо вам потрібно додавання лапок-лапок, перейдіть на англійську мову (комбінація "Alt" + "Shift"). Потім натисніть "Shift" + російська буква "Е" (де також намальовані дві верхніх ком).
3
Деякі програми та клавіатури не можуть вставляти лапки «ялинки», додаючи замість них «лапки». У цій ситуації знадобиться знання про те, як вставити лапки , застосовуючи простий метод копіювання елементів з одного тексту в інший. Даний спосіб особливо зручний для користувачів-новачків, які поки не знають всіх тонкощів роботи на клавіатурі. Виділіть лівою кнопкою миші потрібні лапки . Потім правою кнопкою мишки клацніть по виділеному об'єкту. Виберіть у списку команд - «Копіювати». Щоб вставити лапки в інший текст або текстовий редактор, встановіть курсор миші в необхідне для вставки місце. Точно також клікніть правою кнопкою миші і виберіть "Вставити". Потім скопійовані лапки з'являться на місці курсору.
Корисна порада
Для копіювання і вставки об'єктів можна використовувати верхнє меню «Правка» - «Копіювати»/«Вставити», або клавіатуру - «Копіювати» - "Ctrl" + "C", "Вставити" - "Ctrl" + " V ".