Як вставити обкладинку альбому. Як зробити щоб плейер відтворював обкладинки дисків.

Буває, оціфруешь улюблену музику з аудіодиску, щоб слухати її у своєму плеєрі, або завантажити з інтернету, а замість обкладинки альбому відображається порожня картинка - непоказний сірий диск або що-небудь ще в цьому роді. Несолідно якось, погодьтеся. Подивіться, як можна виправити цю ситуацію в звичайних плеєрах Winamp і Windows Media Pleer, а також за допомогою спеціальної програми Mp3tag.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - інтернет-підключення.
Інструкція
1
Відскануте обкладинку диска або скачайте зображення з інтернету. Взагалі, вставити в якості обкладинки альбому можна абсолютно будь-яку картинку. Навіть фотографію свого кошеня. Тільки спочатку її краще відредагувати - зробити квадратної. Інакше потім вона буде відображатися некорректно.Іспользуйте для обкладинок зображення форматів JPEG, GIF (статичний), BMP, PNG, TIFF.
2
Скопіюйте зображення для обкладинки альбому в буфер обміну - тобто клацніть по ньому правою кнопкою миші і в меню виберіть «Копіювати».
3
Відкрийте альбом в плеєрі Windows Media (він входить в стандартний комплект Windows). Перейдіть до бібліотеки мультимедіа. Зробіть клацання правою кнопкою миші по пустуючої емблемі альбому і в контекстному меню виберіть "Вставити обкладинку альбому ». Вибране зображення тепер буде відображатися як обкладинка при відтворенні всіх треків з даного альбому в будь-яких плеєрах.
4
Відкрийте альбом в плеєрі Winamp. Останню версію цього плеєра можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту програми. Виділіть трек альбому і зробіть клацання правою кнопкою миші. У меню, виберіть пункт «Відомості про файл». Або натисніть комбінацію клавіш Alt + 3.
5
Виберіть у вікні вкладку «Зображення». Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть потрібне зображення на своєму комп'ютері. Натисніть кнопку «ОК». Обкладинка готова.Обратіте увагу, що картинка збережеться не в тегах файлу, а в папці з музикою. При відтворенні в інших плеєрах обкладинка, завантажена таким способом, відображатися не буде.
6
Встановіть програму-редактор тегів Mp3tag - її можна знайти в інтернеті (для прикладу використовувалася русифікована версія 2.49). Запустіть програму і натисніть в меню на кнопку «Змінити папку». Виберіть папку, в якій розташована музика.
7
Виділіть потрібні треки в списку справа. У лівому полі редактора опустіться вниз до вікна редагування зображення. При необхідності, використовуйте повзунок. Зробіть клацання правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Додати обкладинку».
8
Знайдіть потрібний графічний файл на комп'ютері. Встановіть властивості обкладинки, клацнувши правою кнопкою миші по завантаженому зображенню. Виберіть в меню пункт «Змінити тип обкладинки», а в ньому потрібний параметр.
9
Збережіть обкладинку, натиснувши на відповідну кнопку в меню програми. На екрані має з'явитися віконце з повідомленням про внесення змін до теги. Обкладинка готова. Відображатися вона буде у всіх плеєрах.