Як встановити в квартирі газовий котел.

Якщо вашої поточної завданням є установка в квартирі газового котла, то обов'язково послухайте, що кажуть фахівці, щоб не виникло можливих проблем або небезпечних ситуацій. Постарайтеся розібратися самостійно в цій справі і обдумати кожен крок ваших дій.
Вам знадобиться
  • - Газовий котел;
  • - підведена водопровідна труба;
  • - монтажні інструменти.
Інструкція
1
Виберіть місце, в якому ви розташуєте газовий котел. Підходящим вибором може стати кухня або навіть ванна кімната. Для забезпечення більшої безпеки слід встановити витяжку. Подумайте відразу, куди і як провести її вихід. В разі знаходження в будинку вже встановленої системи краще зробіть монтаж витяжки від котла в нього.
2
Виконайте вертикальну установку котла впритул до стіни і переконайтеся, що вся необхідна автоматика знаходиться поблизу. Виберіть місце для кріплення і просвердлите декілька однакових отворів в стіні. Тепер встановіть спеціальні, які зазвичай входять до комплект котла. Саморізами прикрутите котел до стіни.
3
Підведіть газ. Підключіть трійник до газової труби, прикрутивши до нього кран. Прикріпіть до стіни кліпсами трубу від котла і підведіть її до трійника. Кліпси краще встановлювати через кожен метр. Підключіть до котла трубу за допомогою накладної гайки з фітінгом.
4
Проведіть пробне підключення котла, попередньо перекривши всі водопостачання. Встановіть трійник в кожному трубопроводі. Уздовж стіни до котла поставте труби з кліпсами. Між водопровідної трубою і котлом виконайте установку фільтра і закріпіть його фитингом з накидною гайкою.
Зверніть увагу
Найбільш міцними трубами вважаються моделі, виготовлені з оцинкованої сталі. Якщо отвір входу розташоване на висоті, то застосовуються труби з азбесту. Довжина повинна вибиратися з виміру відстані з місця установки до верху труби.
Корисна порада
Пам'ятайте, що до труби гарячої води підключається вихід з котла, холодної води - вхід. Часто серед багатьох населених пунктах зустрічається проблема, пов'язана з тиском в трубопроводі. Якщо тиск води несильно, то краще встановлювати котел з пьезоподжигом. У разі завжди достатнього тиску води зупиніться на коле з гідравлічним підпал.