Як зробити кондуктор для свердління.

При свердлінні отворів дуже зручно буває користуватися кондуктором - пристроєм, який забезпечує задані параметри отворів. Зокрема, кондуктор може забезпечувати необхідний кут входу свердла в деталь і точний збіг отворів в сполучених (з'єднуються один з одним) деталях. Найпростіші кондуктори можна придбати в магазині, однак пристрої з ексклюзивними параметрами, придатними під строго певну задачу, доводиться виготовляти самому.
Вам знадобиться
  • Електродрель, зварювальний апарат, металопрокат, набір слюсарного інструменту, «болгарка».
Інструкція
1
Визначтеся з конструкцією кондуктора.Конструкція кондуктора обумовлюється параметрами деталі, під яку він виготовляється. Якщо отвори в деталі розташовані на одній прямій лінії (по осі Х), тоді кондуктор буде являти собою смугу, куточок або швелер певної довжини з просвердленими в ряд отворами. Якщо отвори розташовані не на одній лінії (зі зміщенням по осях Х і У), тоді кондуктор потрібно виготовляти з цільного шматка листового металу або зварювати з металевого профілю.
2
Виготовте заготовку для кондуктора.Вирежьте заготовку з листа металу або зваріть її з профільного металу (куточка, смуги, швелера). Якщо у вас є деталь, для якої виготовляється кондуктор, використовуйте її як шаблон при виготовленні заготовки. Якщо деталі немає, нанесіть схему розташування отворів на аркуш паперу або жерсті і використовуйте як шаблон цей ліст.Прі свердлінні електродрилем дуже важко забезпечувати перпендикулярність свердління. Дриль відхиляється від вертикального положення, і свердло входить в деталь під довільним кутом, внаслідок чого вхідний і вихідний отвори на деталі зміщуються один щодо одного. Чим товщі деталь, тим більшим виходить смещеніе.Чтоби цього не сталося, кондуктор повинен задавати свердла строго певний напрямок - не давати йому відхилятися від лінії свердління. Для цього його товщина в зоні отвору повинна бути збільшена - бути, принаймні, в два рази більше, ніж діаметр отвору. Щоб забезпечити цю вимогу, приваріть до заготівлі кондуктора в зоні отворів товсті Платик з будь-якого відповідного прокату - швелера, куточка і пр.
3
Розмітьте отвори на кондукторе.От цієї операції можна взагалі відмовитися, якщо у вас є деталь, під яку виготовляється кондуктор. В цьому випадку використовуйте її саму в якості кондуктора - притисніть струбцинами до заготівлі і просвердлите по ній отверстія.Еслі деталі немає, або через конструкції її неможливо використовувати як кондуктора, розмітку отворів на заготовці за допомогою штангенциркуля і керна. При складному розташуванні отворів для розмітки зручно використовувати шаблон з листа ватману з нанесеною на ньому схемою отворів.
4
Просвердлите отвори в кондукторе.Просверліте отвори по накерненним місцям. Використовуйте свердла, діаметри яких точно відповідають необхідним діаметрам отворів. Подбайте про те, щоб кінчик свердла при свердлінні не йшов в сторону (кернение повинно бути глибоким) .Необхідно подбати і про перпендикулярність свердління. Для цього найпростіше просвердлити отвори в кондуктора на свердлильному верстаті. Якщо свердлити доводиться електродрилем, прийміть заходи до того, щоб свердло входило в деталь під кутом строго 90 °. Цього можна домогтися за допомогою підставки (упора) для дрилі, яка не дозволить їй відхилятися від вертикалі.
Корисна порада
В тому випадку, якщо виготовляється кондуктор для тонкої деталі, про забезпечення перпендикулярності свердління можна не турбуватися. Взаємне зміщення вхідного і вихідного отворів в деталі в цьому випадку буде незначними. Тому Платик для збільшення товщини кондуктора годі й приварювати.