Як прибрати прищі на руках.

Якщо у вас на руках з'явилися прищі, для початку варто відвідати медичний заклад, оскільки причин, що викликали їх появу, може бути кілька - як дерматологічного, так і внутрішнього характеру. Лікуватися ефективно можна тільки тоді, коли ви обстежуєте і встановіть точну причину захворювання.
Інструкція
1
Іноді прищі мають спадкову природу. Наприклад, коли порушений процес зроговіння клітин (дискератоз тощо), ділянки шкіри покриваються невеликими вузликами червоного або рожевого кольору. Повністю їх знищити не вдасться, але щоб розм'якшити, а потім видалити ці рогові лусочки, ви повинні регулярно змащувати шкіру рослинним маслом або жиром, а через півгодини митися теплою водою з милом і щіткою. Непогано розтирати шкіру піском, висівками або яким-небудь скрабом. З косметичних засобів по догляду за шкірою вам допоможуть антибактеріальні та отшелушивающие креми і гелі.
2
Непогано допомагає душ з дьогтьовим милом. Серед народних засобів найбільш поширеними є також змазування шкіри розчином чайного дерева, ополіскування рожевим розчином марганцівки, підсушування дитячою присипкою.
3
Причиною появи прищів може бути нестача вітамінів групи В і А, С, Е. У цьому разі скористайтеся або готовим комплексом вітамінів або введіть у свій раціон продукти з високим їх вмістом. Уражені ділянки шкіри змащуйте на ніч кремом, який містить вітаміни А і Е.
4
Прищі можуть бути наслідком інфекції, ураження шкіри патогенними бактеріями і паразитичними грибками. Які саме засоби слід застосовувати в цьому випадку, вам порадить дерматолог - це можуть бути мазі з вмістом або антибіотиків або протигрибкових речовин. Крім застосування цих лікувальних мазей постарайтеся частіше бувати на свіжому повітрі і не забувайте про хороше косметичному догляді. Обов'язково використовуйте скраби і зволожуючі живильні засоби, які насичують шкіру жирними кислотами і допомагають відновити її здоровий вигляд.
5
Запаленню шкіри і виникненню прищів сприяє носіння синтетичного одягу, яка не пропускає повітря і не вбирає піт - це ідеальне середовище для розвитку бактерій. Крім того, синтетика може викликати і алергічні реакції на шкірі. Позбавтеся від такого одягу і можливо, зійдуть і прищі.
6
Висип на руках у вигляді дрібних червонуватих прищі ков може утворюватися під дією сонячної активності. Щоб заспокоїти шкіру і прискорити її одужання, спробуйте змащувати прищі дитячим кремом з низкою або попаритися у ванній з цією травою.
7
На плечах і руках прищі можуть з'явитися внаслідок харчової алергії. Якщо з'ясується, що це так, змініть раціон, прийміть будь-якої препарат проти алергії і заспокойте шкіру дитячим кремом.