Як надати форму берету. Як надати дембельський вид берету.

Бере асоціюється з практичністю і затишком. Але цей головний убір як ніякий інший підкреслює індивідуальність і розкриває смак його власника. Змінюючи форму берета, ви кожного разу створюєте новий неповторний образ.
Інструкція
1
Бере підходить практично будь-якого типу особи, він не псує зачіску, не прилягає до голови так сильно як шапка. Берети популярні серед молоді і дам більш зрілого віку. Чим об'ємніше бере, тим легше йому надати необхідну форму .
2
Якщо ви віддаєте перевагу традиційну форму берета, тоді носите його зрушеним на лоб, вуха частково або повністю закрийте, задню частину також натягніть подалі на потилицю.
3
Спортивна форма берета добре виглядає з молодіжними куртками, вітровками, пуловерами. Надіньте бере таким чином, щоб він нагадував формою кепі, тобто насуньте його на передню частину голови. Для такого способу носіння краще підійдуть берети з м'яких тканин.
4
Модною сьогодні вважається форма берета під ретро-стиль. Насуньте бере на один бік (модель повинна бути дуже об'ємною), повністю закривши їм одну сторону голови і навіть шиї, а друга сторона буде відкрита. Це виглядає дуже елегантно, тому немає необхідності навіть прикріплювати якісь додаткові прикраси у вигляді брошок або квітів.
5
Змінити форму берета можна не тільки надягаючи його різними способами, але і за допомогою різних аксесуарів. Ви можете заколоти одну сторону берета декоративної шпилькою - і у вас вийде абсолютно нова форма головного убору. Для товстих в'язаних беретів використовуйте у вигляді прикраси різні помпони, в'язані квіти, косички. Берети тонкої в'язки можна прикрасити паєтками, брошками і стразами.
6
Ще одна форма берета - у вигляді шапочки. Такі берети більш підходять для святкових вечірок, походів в театр, різних урочистостей. Вони можуть бути виготовлені з різних тканин всіляких забарвлень. Підбирайте такі берети в тон головному костюму або окремих елементах декору наряду. Дуже популярний бере невеликий форми в стилі Шанель, виконаний з чорного оксамиту або атласу і прикрашений невеликої брошкою. Носіть такий бере тільки на урочисті заходи.
7
Багато модниць здатні самі виготовити собі різні берети, надати їм будь-яку форму . Для цього треба тільки трохи володіти гачком або спицями. А ваша фантазія підкаже, як надіти той чи інший бере, щоб виглядати чарівно і романтично.