Як скласти рекламний лист.

Рекламні листи бувають двох видів - електронні та паперові. Залежно від того, який спосіб розсилки ви вибрали - через інтернет або з кур'єром, потрібно складати макет листівки.
Інструкція
1
Складаючи макет електронного листа, зверніть увагу на те, що його вага з усіма картинками не повинен перевищувати 500 кілобайт. Якщо пересилання буде важка, вона, по-перше, буде йти дуже довго. По-друге, не всі користувачі мають високошвидкісним інтеренет-каналом і просто не зможуть відкрити ваше рекламне пропозицію. Тому вибирайте легкі зображення, не використовуйте кольорових підкладок та музичних вкладень.
2
Складайте текст електронного листа так, щоб він містив не більше 1500 знаків. При цьому найважливіше в ньому винесіть в вступний текст і виділіть іншим шрифтом або кольором. Особливо акцентуйте увагу на знижки, розпродажі, бонусних акціях і т.д. Саме вони залучають клієнтів.
3
Якщо ваше рекламне лист орієнтоване на широку аудиторію інтернет-користувачів, а не на профільних клієнтів, стежте, щоб текст не був нудним. Опустіть довгі описи виробничих процесів. Робіть акцент на доступності, актуальності, вигоді і т.д.
4
Якщо повідомити одержувачам потрібно багато чого, а в формат письма ви не укладаєтеся, додавайте посилання. Зацікавлені клієнти обов'язково перейдуть по ним, щоб дізнатися подробиці пропозиції. Так ви донесете всю потрібну інформацію і укладетеся в необхідні 500 кілобайт.
5
Складаючи паперове рекламне лист , орієнтуйтеся на ті ж принципи, що й при написанні електронного. Тільки якщо листівка містить фотографії та картинки, краще взяти зображення хорошої якості, вагою від 2 мегабайт і вище.
6
В паперовому листі приділіть особливу увагу дизайну. Чим яскравіше і цікавіше він буде, тим більше шанс, що одержувач його прочитає.
7
Щоб заощадити на папері, друкуйте текст і зображення з двох сторін. Якщо розсилка безадресна, від конвертів краще відмовитися. Вони збільшать вартість рекламної кампанії і приховають цікавий дизайн листівки.