Як навчитися плести фенечки з ниток. фенчікі з ниток навчиться робити для хлопчиків.

Фенечки багатьма сприймаються як аксесуари для неформалів і хіпі, однак це не так. Вони вже перестали бути знаком приналежності до якої-небудь субкультури, а стали чудовим подарунком, зробленим своїми руками в знак дружби, уваги, любові і прихильності для близьких і друзів.
Інструкція
1
Найпростіша, але від цього не менш оригінальна фенечка робиться з восьми кольорів (з восьми ниток). Розташуйте всі нитки в тій послідовності, в якій будуть розташовуватися кольору вашої фенечки. З одного боку зав'яжіть вузлик, залишивши петлю з цього боку. Це робиться для того, щоб надалі ви змогли зав'язати милу дрібничку на руці одного.
2
Зробивши вузлик, його необхідно закріпити або на дивані, або на власних штанях, або на будь-який інший придатною для цього поверхні за допомогою шпильки. Розправте всі нитки і починайте плетіння. Крайню праву нитку зав'яжіть двома вузликами на крайній лівій від неї нитки. В процесі плетіння нитки міняються місцями. Цією ж ниткою зав'яжіть все ті ж два вузлика, але вже наступного нитки. Так продовжуйте в'язати вузли до краю, в результаті ви отримаєте перший діагональний ряд вузликів одного кольору. Візьміть знову утворилася крайню праву нитку і знову в'яжіть вузлики все в тій же послідовності, проробляючи всі ті ж операції.
3
Цей варіант найбільш поширений і простий, його ще називають класичним. Але існують і більш складні варіанти для дуже терплячих любителів в'язання вузлів. Один з таких способів дозволить сплести вам фенечку з візерунками у вигляді стріл. Для цього також візьміть вісім ниток довжиною трохи більше метра.Возьміте крайню справа нитку і виконайте вже знайомі вам маніпуляції, але лише до середини ряду. Потім використовуйте крайню ліву нитку - так само зав'язуйте до середини ряду, але тепер всі маніпуляції будуть наче відбиватися в дзеркалі, тобто йти в зворотному порядку. Нитки, що зустрілися в середині, потрібно обов'язково пов'язати між собою. Таким чином, ви отримаєте візерунок зі стрілочками.
4
Крім цього можна плести фенечки без вузликів, просто переплітати нитки в певному порядку. Для однієї з таких схем візьміть як зазвичай вісім ниток довжиною трохи більше метра, зав'яжіть вузлик, закріпіть на робочій поверхні. Крайню ліву нитку перенесіть на середину, тобто помістіть її між четвертою і п'ятою нитками. Потім візьміть крайню праву нитку і також помістіть її на середину, причому крайня права нитка перебувати над крайній лівій ниткою. Далі візьміть «нові» крайні нитки і повторіть всі дії до кінця фенечки. Якщо взяти нитки чотирьох кольорів і просто повторити їх у дзеркальному напрямку ще раз (наприклад, червону, синю, жовту, зелену і зелену, жовту, синю і знову червону), то в підсумку вийти візерунок переплітаються ромбів.
5
Варіантів плетіння фенечек з ниток, стрічок, шнурів існує неймовірна кількість. Проявивши фантазію, можна придумати свої техніки та малюнки. Також є схеми плетіння цих милих штучок з використанням намистин та інших додаткових матеріалів, вони є у вільному доступі по всьому інтернету.
Зверніть увагу
Довжина ниток повинна бути в чотири рази більше, ніж бажана довжина браслета.
Корисна порада
Плетіння фенечек не тільки дозволить вам забезпечити незабутні подарунки практично до будь-якого випадку для ваших друзів, але і відмінно заспокоїть нерви.
Майстерності рукодільниць немає меж, тому речі, зроблені ними, дивують і захоплюють нас. Зараз з'являються нові і більш складні способи створення прикрас з бісеру. Але для того, щоб робити такі речі, спочатку потрібно навчитися виконувати прості елементи. Почніть з виготовлення звичайних браслетів-фенечек.
Вам знадобиться
  • - бісер різних кольорів;
  • - волосінь;
  • - запальничка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Перед роботою підготуйте необхідний матеріал та інструменти. У даному випадку - бісер, волосінь (або шовкову нитку), ножиці. Відміряйте волосінь такої довжини, щоб її можна було два рази обмотати навколо зап'ястя. Якщо ви вирішили скористатися шовковою ниткою, то потрібно спеціальна тонка голка. Якщо голки немає, то при плетінні періодично змащуйте воском кінець нитки, щоб він не розпускався і вам було зручно працювати.
2
Перше, з чого починається виготовлення фенечек - закріплення бісеру на волосіні. Для цього навчитеся робити вузол. Щоб він був непомітний, надягніть намистину з одного боку нитки, пропустіть її приблизно на відстань 2 см. Потім візьміть цей кінець волосіні і пропустіть його через цю ж намистину, протягнувши в протилежне отвір. Залежно від товщини жилки це можна повторити ще раз. Тепер оплавьте кінчик волосіні над свічкою або запальничкою.
3
Після того, як закріпили першу намистинку, нанизуйте на нитку бісер такого ж кольору. Щоб фенечка була різнобарвна, візьміть намистини ще одного кольору, краще контрастного. Через 5 деталей основного кольору надіньте на волосінь 4 намистини іншого. Тепер просмикніть вільний кінець нитки в першу з одягнутих намистин іншого кольору у напрямку нанизування інших трьох. Затягніть волосінь. Вийшов елемент «Ягідка».
4
Потім знову надіньте 5 намистин основного кольору і 4 іншого, повторіть виконання елементу. Як тільки ланцюжок буде потрібного вам розміру, закінчите роботу. Для цього пропустіть робочий кінець волосіні через найпершу намистину, на якій закріплювали нитку. Зробіть вузлик таким же способом, як на початку роботи, потім припечіть кінець нитки.
5
Наступний елемент для створення фенечек - «Листок». Виконується він так само, як і «Ягідка», тільки надіньте не 4, а 6 або більше намистин допоміжного кольору. При виготовленні прикраси спробуйте чергувати ці два елементи. В якості основного кольору візьміть білий бісер, листочки виконайте зеленим, а ягоди - червоними намистинами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EOvtJv-NKZM