Як закрити щілини в стіні. закрити тріщини в стіні.

З часом експлуатації будівель в їх стінах починають з'являтися щілини і тріщини, які починають розростатися. Якщо не зупинити даний дефект ще на стадії зародження, ситуація загрожує обернутися справжньою трагедією.
Вам знадобиться
  • Монтажна стрічка, цементний розчин, штукатурка, арматура, сталевий дріт.
Інструкція
1
Закладення щілин в стіні. Для цього вам необхідно підготувати цементний розчин, а також металеву монтажну стрічку. Стрічка згодом виступатиме як каркаса, який утримуватиме розчин в щілини. Візьміть монтажну стрічку і забийте їй порожнину щілини, для вірності можете доповнити конструкцію арматурою (в якості арматури підійдуть використані електроди).
2
Після того, як ці дії будуть виконані, закрийте щілину із зворотного боку плоским предметом - це робиться для того щоб в процесі закладення розчин не вивалювався із зворотного боку. З вільною боку щілини закидайте її розчином (принцип той же, що і при штукатурці). Давши розчину висохнути, приберіть латочку із зворотного боку щілини і вирівняйте стіну штукатуркою. Робота виконана.
3
Закладення тріщин в стіні. Якщо ви вчасно не почнете боротися з даною проблемою, тріщина з часом буде розростатися. Щоб раз і назавжди позбутися її, виконайте наступні дії. Зубилом розшийте тріщину в усіх напрямках, поки не доберетеся до цільної структури матеріалу.
4
Вбийте в бічні сторони цвяхи (якщо стіна з піноблоку, це робиться легко, якщо ж з іншого матеріалу - вдамося до допомоги іншого інструменту). Цвяхи служитимуть в якості зв'язки сторін тріщини. Просмикніть між цвяхами металеву дріт. Після того, як тріщина розшита і пов'язана, можете приступити до її закладенні. Робиться це за допомогою штукатурки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1izTI7Hvvqs
Зверніть увагу
Тріщини в стіні, природно, можуть бути різних розмірів і різного походження: може просто злегка розтріскатися штукатурка або шпаклівка, а може тріснути і цегляна кладка. Якщо вам необхідно закрити невеликі тріщини на стінах у вигляді павутинки, які не розходяться (або принаймні ви цього не помічаєте) то можна обійтися і звичайною армованої шпаклювальної сіткою.
Корисна порада
Закладаємо тріщини в стіні. Якщо в процесі ремонту виявилися тріщини або відколи штукатурки на внутрішній поверхні стіни, то перед склеюванням шпалерами її необхідно зашпаклювати і зміцнити. В таких випадках рекомендуємо користуватися так званою армованої стрічкою. Їли вчасно не закрити тріщини н внутрішніх стінах, то вони можуть розповзтися далі. Закладати і потрібно з запасом, щоб не піддати сусідні ділянки штукатурки небезпеки утворення тріщин.