Як зробити свисток для чайника. Як робити тату в домашніх умовах для чайників.

Деяких він дратує, для деяких є символом затишку в домі. Але ні ті, ні інші не будуть заперечувати, що він виключно корисний. Все це про свистку для чайника . Мудрі люди придумали свисток, який нестямно свистить, коли чайник закипає. Але якщо свисток загубився або зламався, то відновити його можна, тільки купивши інший чайник зі свистком. Окремо ці аксесуари не продаються. Виключно корисний свисток для чайника можна зробити і своїми руками.
Вам знадобиться
  • - смушкова гайка,
  • - кріпильний гвинт,
  • - металева пластина.
Інструкція
1
Самий найпростіший спосіб - дитяча гумова іграшка зі свистульки. Свистулька повинна бути металевою. Просвердлите в кришці чайника отвір за її розміром, вставте і завальцуйте на гумових прокладках. Гума повинна бути харчова.
2
Другий спосіб складніший. Зате естетичніше. Перш за все необхідно знайти круглу металеву форму з дном, діаметром трохи більше діаметра носика вашого чайника . Це може бути металевий стаканчик з набору туриста, металева чарочка або маленька гуртка. Головне, щоб вона щільно надягала на носик чайника .
3
Далі вам знадобляться: смушкова гайка, кріпильний гвинт, металева кругла тонка пластина для мембрани. Її діаметр повинен бути менше діаметра металевої форми на 3-5 мм. Просвердлите отвори в центрі дна майбутнього свистка під смушкову гайку і в центрі металевої мембрани під кріпильний гвинт.
4
Зробіть невеликі чечевіцевідние прорізи в стінках форми, трохи нижче рівня установки мембрани. Зберіть свисток: на кріпильний гвинт надіньте мембрану, смушкову гайку встановіть в дно свистка, загвинтите гвинт в гайку. Щоб свисток
5
Якщо в свисток між дном і мембраною засунути круглу пластикову пульку від дитячого пістолета, то ваш чайник буде видавати гучні міліцейські трелі.
6
Справедливості заради, потрібно відзначити, що виробники йдуть назустріч покупцям, і в деяких і нтернет-магазинах з'явилися зразки заводських свистків для неелектричних чайників. Виконані вироби, як правило, з нержавіючих сплавів і мають два-три розміри в діаметрі. Проте підібрати свисток потрібного розміру складно. Подивитися запропоновані варіанти можна, наприклад, на сайті "МірПосуди".