Як вставити картинку в шар. Як вставити фотографію в шар.

Для того щоб поєднати в одному зображенні фрагменти кількох вихідних картинок, потрібно вставити частину зображення на новий шар в оброблюваному файлі. У програмі Photoshop цю операцію можна виконати досить просто і швидко.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фонове зображення;
  • - картинка для вставки на новий шар.
Інструкція
1
Відкрийте в графічному редакторі файли, з якими збираєтеся працювати за допомогою команди Open («Відкрити») меню File («Файл»). Виділіть обидва файли при затиснутою клавіші Ctrl і натисніть на кнопку «Відкрити».
2
Виділіть картинку, яку вам потрібно вставити на новий шар . Для цього клацніть лівою кнопкою миші по вікну, в якому відкрито це зображення і виділіть його за допомогою гарячих клавіш Ctrl + A. Якщо вам звичніше працювати через меню, використовуйте команду All («Все») з меню Select («Виділення»).
3
Скопіюйте виділене зображення за допомогою комбінації клавіш Ctrl + C. Можете скористатися командою Copy («Копіювати») з меню Edit («Редагування»).
4
Перейдіть до картинки, поверх якої ви вставляєте новий шар . Для цього лівою кнопкою миші по вікну, в якому відкрито фонове зображення. Вставте скопійоване картинку сполучення клавіш Ctrl + V або командою Paste («Вставити») з меню Edit («Редагування»).
5
При необхідності відредагуйте вставлене зображення так, щоб воно поєднувалося з фоном за кольором і розміром. Для цього змініть розмір зображення за допомогою команди Scale («Розмір») з групи Transform («Трансформувати») меню Edit («Редагування»). Подгоните колір накладеного зображення за допомогою команди Hue/Saturation («Відтінок/Насиченість») з групи Adjustment («Корекція») меню Image («Зображення»).
6
Приберіть непотрібні частини зображення, вставленого на новий шар , якщо це необхідно. Існує багато способів це зробити, але безпечніше всього виконувати цю операцію за допомогою маски шару. Для того щоб створити маску, натисніть на кнопку Add layer mask («Додати маску шару»). Її можна побачити в самій нижній частині палітри шарів. Поруч з піктограмою шару з'явиться прямокутник, що зображує маску. За допомогою інструменту Brush Tool («Кисть») з палітри інструментів відредагуйте маску. Для цього зробіть чорний кольором переднього плану, клацніть по прямокутнику маски і зафарбуйте частини зображення, які ви хочете приховати, за допомогою кисті.
7
Збережіть картинку командою Save As («Зберегти як») меню File («Файл»). При збереженні вкажіть нове ім'я файлу, що не співпадає з ім'ям вихідного зображення.