Як визначити біле золото. срібло біле золото відмінності.

В даний час на ювелірному ринку ось уже кілька років поспіль біле золото користується великою популярністю. Цей дорогоцінний метал особливо підкреслює витонченість і фешенебельність прикрас. Камені, що мають оправу з білого золота, виглядають витончено, вишукано і при цьому дуже індивідуальні. Існує кілька вірних способів визначення білого золота.
Інструкція
1
Найголовніше правило - у жодному разі не купуйте золото на ринку!
2
Найпростішим способом дізнатися чи дійсно ви тримаєте в руках виріб з білого золота - це подивитися на пробу, яка стоїть на виробі. Саме проба вказує на чистоту і кількість золота, яке міститься у виробі. Чим проба вище, тим вміст золота в ньому більше.
3
Візуально, біле золото схоже з сріблом. Але, придивившись, можна без зусиль знайти відмінності. По-перше, біле золото має більш «теплий» білий колір, в той час як срібло - більш «холодний». По-друге, срібло відрізняється по щільності від білого золота, воно є більш м'яким металом. Провівши по білому аркуші паперу виробом з срібла, ви побачите, що на ній залишиться слід, в той час, як від золото го вироби сліду не буде.
4
Скористайтеся і таким простим способом: потримаєте невелику кількість часу в оцті виріб. Якщо предмет поміняє колір, це означає, що воно виконано не з золота, або ж містить дуже велику кількість домішок.
5
Скористайтеся магнітом. Само по собі золото (і звичайне, і біле), як, втім, і всі дорогоцінні метали, є немагнітним. Тому, якщо виріб почне реагувати на наближення до нього магніту, це свідчитиме про його підробці, або дуже високому вмісті домішки інших металів.
6
Капните трохи йоду на виріб і почекайте пару хвилин. Потім, стерши йод ваткою або серветкою, подивіться, чи не залишилося сліду. Якщо ні, то виріб виконано зі справжнього золота.
7
Можна перевірити за допомогою Ляпісний олівця, який можна придбати в будь-якій аптеці. Змочіть золото е прикраса водою і олівцем і зробіть на ньому невелику рисочку. Метал повинен залишитися чистим. Це дуже зручний метод визначення автентичності вироби, так як результат виходить миттєвим.