Як знайти мрію.

Мрії являють собою бажання, які поки не оформлені в ціль. Все, що потрібно для їх втілення - це визначитися з тим, чого вам дійсно хочеться. Хто сказав, що бажання не збуваються? Може той, хто не вміє мріяти?
Інструкція
1
Будуйте повітряні замки хоча б півгодини на день. Нерозумно давати рекомендації про те, коли краще мріється - в післяобідній годинник або проти ночі, під час перерви на роботі або ранкової пробіжки. Оскільки це тільки ваші мрії, то ви самі вибираєте настрій, час, міць і величину власних побажань. Закривати при цьому очі і посміхатися не забороняється.
2
Мислите ясно - сама по собі мрія не повинна бути чимось туманним. Погодьтеся, неможливо мріяти про те, «щоб все було добре». Що таке це «все» і саме значення слова «добре» доведеться розшифрувати. Якщо ви мрієте про те, щоб все стало на свої місця, то вирішите, що конкретно ви маєте на увазі: вирішити квартирне питання, відкрити власну справу, отримати в подарунок мільйон червоних троянд від коханого, полетіти на Балі і т.д.
3
прокручувати в голові те, про що мрієте. Це має бути не картинка, а, скоріше, відеоролик, який ви створите у власній свідомості. Якщо ви мрієте про відкриття власного тематичного кафе, уявляйте собі не тільки його дизайнерське оформлення, але і себе в ньому: яка ваша роль у цьому закладі, як ви, можливо, наливаєте кави або приймаєте вдячні посмішки відвідувачів. Ви повинні не просто «побачити» це кафе, але і представити ваше життя в ньому. Мабуть, з цього починаються перші спроби перетворити мрію в ціль.
4
Наслідуйте приклад багатьох героїв кіно, які для здійснення своєї мрії роблять спеціальні конверти. У них мрійники зберігають те, що найбільш точно виражає їх бажання: власні думки, записані на папері, вирізки з журналів «про красиве життя», карта світу, з зазначеними на ній місцями, де хочеться побувати в порядку черговості, особистий щоденник і т. д. Крім того, в інтернеті є ресурси, на яких можна записувати свої бажання і, що набагато приємніше, виконувати бажання інших.