Як відремонтувати кран на кухні. Як влаштований Двохважеля кран.

Як правило, якісні змішувачі відомих виробників, встановлені на кухні , відрізняються досить високою надійністю. І все-таки повністю гарантувати вас від незначних поломок ніхто не зможе. Зробити дрібний ремонт крана на кухні в стані будь-який господар квартири, що володіє мінімальним досвідом ремонту та навичками роботи з інструментом.
Вам знадобиться
  • Плоскогубці, викрутка, гумова прокладка або картридж
Інструкція
1
Насамперед, слід розуміти, що для різних видів змішувачів характерні свої види несправностей. Якщо у вас встановлений двухвентильний змішувач, основною поломкою в ньому може бути знос гумової прокладки, що закриває впускний отвір. При істотному зносі прокладка перестає витримувати натиск води, кран починає текти. Встановивши причину несправності, проведіть заміну прокладки.
2
Заздалегідь підготуйте нову прокладку. У торговельній мережі можна знайти прокладки різних видів і форм. Щоб не помилитися у виборі, візьміть в магазин для зразка стару прокладку, щоб точно знати її діаметр і інші розміри. Маючи на руках нову прокладку, перекрийте воду і розберіть змішувач. На місце старої встановіть нову прокладку і зберіть змішувач. Включивши воду, перевірте, чи зникло підтікання.
3
Якщо після заміни прокладки текти триває, то, ймовірно, має місце інша несправність - знос сідла. Сідлом називається місце в змішувачі, в яке впирається гумова прокладка. Щоб усунути цю несправність, придбайте спеціальну фрезу і встановіть її в корпус змішувача. Установку фрези здійсните або вручну, або за допомогою викрутки. Потім встановіть на місце нову прокладку. Текти повинна зникнути.
4
Якщо у вас на кухні встановлений популярний нині одноважільний змішувач, то найбільш імовірною причиною його несправності може стати вихід з ладу спеціального картриджа. Він являє собою основний елемент системи і може бути кульовим або дисковим. Ремонт такого змішувача почніть з огляду. Однією з ознак несправності картриджа є текти води поверх важеля.
5
Встановивши причину несправності, вимкніть воду, а потім розберіть кран і вийміть з нього старий картридж. Візьміть його з собою в магазин як зразок. Враховуйте при виборі, що дискові картриджі не підходять до кульовим змішувачів і навпаки. Переконайтеся, що картридж, який ви купуєте, в точності відповідає вашому зразком, в тому числі і по маркуванню.
6
Новий картридж акуратно вставте на місце і зберіть змішувач. Відкрийте воду і переконайтеся, що пристрій працює справно.