Як записати пісні з комп'ютера на диск. Як записати на диск пісні з комп'ютера.

За допомогою персонального комп'ютера можна записати музику на диск, причому якість запису нічим не відрізнятиметься від звичайного диска, купленого в магазині. За допомогою комп'ютера можна створювати стандартні музичні диски, а також диски з mp3-файлами, які можна буде відтворювати на будь-яких побутових програвачах.
Інструкція
1
Скачайте утиліту для запису дисків CD Burner XP, яка розповсюджується безкоштовно. Почати завантаження її можна пройшовши за адресою http://cdburnerxp.se/downloadsetup.exe. Після цього встановіть програму на свій комп'ютер і запустіть його. У першому відкритому після запуску вікні виберіть рядок «Створити диск з даними». Якщо ви виберете опцію «Створити музичний диск», то запис проводитиметься таким чином, що на диск поміститься всього 90 хвилин музики, що дорівнює приблизно 15-20 файлам. Для того щоб почати запис, вставте компакт-диск в привід, і в програмі виберіть його тип -DVD або CD. Після цього відкриється вікно додавання файлів, що нагадує зовні програму «Провідник».
2
У вікні додавання файлів відкрийте директорію, в якій знаходяться призначені для запису на диск пісні. Дані музичні файли повинні бути в форматі mp3, або в іншому, підтримуваним аудіоплеєром, на якому ви будете відтворювати записаний компакт-диск. Перетягуйте мишею або копіювання пісні в ліву частину вікна додавання файлів. Кількість залишився вільного місця показано на смузі-індикаторі, розташованої внизу вікна. Після копіювання всіх пісень в ліву частину вікна переконайтеся, що смуга індикатор перетнула межу, що означає відсутність вільного місця на компакт-диску.
3
Щоб почати фізичну запис пісень на компакт-диск натисніть кнопку «Прожиг» (з піктограмою у вигляді палаючого сірника). Під час пропалювання закрийте всі вікна не запускайте ніяких додатків, щоб ніяким чином не вплинути на процес пропалювання, так як при його скасуванні диск може бути зіпсований (якщо він не був перезаписуваним). Після закінчення пропалення перевірте якість запису диска, повторно вставивши його в привід і запустивши.
Зверніть увагу
Відповідь: якщо комп слабкий Windows Media оператіви їстиме багато. В такому випадку найкращий вибір - Nero. До того ж в Nero можна різати треки, робити плавні переходи і додавати CD-text (якщо підтримується) .Усього 9 відповідей
Корисна порада
Підкажіть будь ласка, як записати музичні файли формату mp3 на CD болванку за допомогою програми Nero, щоб потім слухати цей диск на музичному центрі як покупної? Nero Express -> музика -> jukebox audio CD - музика у форматі mр3 диск. На диск входить близько 200 пісень.
Ми кожен день викачуємо нові хіти музики, обмінюємося ними по "блютузу", передаємо їх один одному за допомогою електронної пошти і "аськи". Але ось настає момент, коли нам хочеться записати наші улюблені пісні на диск. А причиною цього може стати що завгодно: запис потрібна для концерту, виступу або просто для корпоративу.
Вам знадобиться
  • Чистий диск, необхідні нам записи на комп'ютері і пишучий CD \ DVD привід.
Інструкція
1
Перед тим, як ми приступимо до запису диска, давайте уточнимо нашу мету і кінцевий результат. Адже можна записати музику на CD або DVD диск, а також це можуть бути треки формату CD або mp3. Тому як пісень, в форматі mp3 вміститься на диск набагато більше, ніж треків CD. Приміром, на диск CD влазить близько 80 хвилин аудіозаписів без компресії, а на DVD-диск близько 450 хвилин. Співвідношення в кількості пісень буде наступне - 19/110. З іншого боку, при записі на ці ж диски mp3 файлів, кількість потрібних нам файлів збільшується в рази. DVD-диск може вмістити дискографії декількох виконавців. Після того, як виберете необхідний формат файлів, в якому ви збираєтеся їх записувати, а також вибравши DVD або CD, можна приступати до запису.
2
Найпростіший спосіб записати CD-диск таїться у вашій операційній системі. У стандартному комплекті вашої оболонки є можливість записати CD-диск. Варто відзначити, що DVD-диск ви не зможете записати. Процес запису дуже простий. Відкриваєте провідник (мій комп'ютер), вибираєте ваш CD-привід. Відкриваєте ще один провідник і знаходите необхідні файли для запису. Затискаючи лівою кнопкою миші, перетягує їх на диск. Після операції копіювання, на вашому диску з'явиться повідомлення "Файли, які очікують записи на диск". Натискаєте на це повідомлення, уточнюєте правильність зазначених вами файлів. Натискаєте на "Запис". Диск готовий.
3
Спосіб поскладніше. Скористатися пакетом Ahead Nero. Цей пакет програм дозволяє виробляти будь-які дії з диском: копіювати, записувати, створити відео-диск, а також створити обкладинку для вашого диска. Робота з Nero починається з запуску вікна Nero Start Smart. Вгорі віконця це програми виберіть значення DVD або CD. Все залежить від вашого рішення, який диск ви хочете створити. Якщо ви хочете створити mp3-диск, то виберіть іконку "Створити CD \ DVD з даними". Якщо ж ваш вибір впав на створенні диска з високою якістю музики, то виберіть іконку "Створити CD \ DVD-аудіо диск" .У вікні Nero Express натискаємо кнопку "Додати (+)", знаходимо наші файли і додаємо їх. У вікні вибору пісень їх можна прослухати, що є великим плюсом. Після того, як додали всі необхідні файли, натискаємо "Далее". У новому вікні нам належить вибрати швидкість запису. Натискаємо кнопка "Запис". По завершенню запису диска, Nero Express сповістить вас про закінченою операції, і привід автоматично витягне ваш диск.
Зверніть увагу
Чим менше швидкість запису, тим більше цей диск вам прослужить.