Як намалювати красиву листівку. Як намалювати листівку коханій дівчині.

Намалювати листівку і подарувати її рідній людині або другові дуже приємно. Якщо ви збираєтеся намалювати листівку , то майте на увазі, до якого торжества буде вона призначена. День народження мами або який-небудь інше свято підкажуть вам ідею для красивої листівки.
Вам знадобиться
  • альбомний аркуш, олівці, фломастери, гумка
Інструкція
1
Визначтеся, до якого свята призначається красива листівка. Пофантазуйте, що на ній можна зобразити. Це може бути щось не складне, але цікаве. Листівка повинна відображати те свято, яке ви вирішили намалювати. Наприклад, на листівці до Нового року можна намалювати діда Мороза чи Снігуроньку, на листівці до дня народження - букет квітів. Не варто малювати числа, скільки років виповнилося. Це нагадує про вік іменинника.
2
Якщо ви хочете намалювати листівку до свого професійного свята і подарувати її своєму співробітникові, то ви можете намалювати його за роботою. Все залежить від професії.
3
Дізнайтеся потаємну мрію того, кому подаруєте листівку . Намалюйте її на аркуші паперу. Це може бути чудовий будинок, літак або яхта, а може бути красиве кольє. Це залежить від побажань.
4
Візьміть аркуш, який вибрали для малювання. Чим щільніше папір, тим краще. Його потрібно скласти навпіл. На одній з половинок аркуша зробіть олівцем начерк сюжету. Намагайтеся помістити його посередині, необхідно залишити місце для написання слів. Зверху чи знизу листа можна написати вітальну фразу. Якщо ви малюєте листівку до 8 березня, то можна відобразити букет жовтих мімоз.
5
Візьміть акварельний пензель, виберіть блідий колір фарби і затонуйте поверхню листівки. Чекайте, поки вся фарба не висохне. Прикрасьте ваш малюнок фарбами, фломастерами і кольоровими олівцями. Прорисуйте напис чітко, а краще фломастером. Потім розкрийте вашу листівку , зробіть рамочки.
6
Напишіть вітальні слова. І всередині листівки можна намалювати гарні візерунки. Вони можуть бути у вигляді сердечок або невеликих букетів квітів. Якщо намалювали новорічну листівку , то всередині її можна зобразити красиві сніжинки. Ваша красива листівка готова!