Як зробити вішалку.

Вішалки для одягу повинні бути в будь передпокою. На жаль, в деяких квартирах зустрічаються такі планування, які не залишають для повноцінної передпокою ніякого місця. Вхідні двері веде нас на кухню або ж в кімнату чи не одразу. В цьому випадку потрібно зробити вішалку для одягу з перегородкою. Тоді розвішувати куртки і пальта по спинках стільців і крісел не доведеться.
Вам знадобиться
  • Для зручної вішалки-перегородки потрібно взяти чотири бруса 4х6 см в перетині і шість з перетином 3х3 см, декілька дощок, самоклеящуюся плівку, деревоволокнистих плит шириною з нашу майбутню вішалку, шурупи з шуруповертом, гачки для одягу, лак для дерева з пензлем і розпірні гвинти або клини.
Інструкція
1
Вибираємо місце для нашої перегородки. В потрібному місці встановлюємо бруси (4х6 см) в розпір між підлогою та стелею. Нам допоможуть клини або розпірні гвинти. До брусків ми кріпимо дошки за допомогою шурупів на відстані близько 15 см один від одного. До речі, дошки кріпляться зсередини.
2
У нас виходить такий собі шафку. До задньої його стінці, яка звертається до кімнаті, прикріплюємо деревоволокнистих плит. Цю плиту попередньо потрібно обклеїти самоклеїться плівкою з обох сторін.
3
Тепер робимо полки. Нижня полиця виконується з брусів з меншим перетином на висоті близько 45 см від підлоги. Кріпимо їх шурупами наскрізь капелюшками до бічних стінок. Верхня полиця кріпиться на відстані близько 180 см від підлоги з тих же брусків. Прибиваємо пару брусків, один з яких буде виконувати роль штанги для плічок.
4
Гачки для парасольок, сумок та інших аксесуарів кріпимо на бічних стінках. На завершення обробляємо дерево наждачним папером і покриваємо лаком в три шари. Зручна і практична вішалка для верхнього одягу готова.