Як малювати хутро.

Навчившись передавати в малюнку форму та обсяг предмета, не можна вважати роботу закінченою. Щоб зображений об'єкт виглядав реалістично, потрібно навчитися малювати його фактуру. Одна з таких поверхонь - це хутро .
Вам знадобиться
  • - Папір;
  • - акварель;
  • - пензлики;
  • - палітра;
  • - акварельні олівці.
Інструкція
1
Потренируйтесь в малюванні хутро а на зображенні кролика. На ньому є як гладка коротка шерсть, так і довга пухнаста. Для роботи вам знадобляться акварельні фарби й акварельні олівці.
2
Основний колір нанесіть за допомогою широкої кисті. Змішайте в палітрі цегельний коричневий колір, охру і сепію. Нанесіть його широкими мазками на весь тулуб тварини.
3
Додайте в отриманий колір трохи світло-жовтого і розбавте новий відтінок водою. Їм потрібно залити голову кролика.
4
Поки фарба на мордочці не висохла, змішайте в палітрі умбру і чорний колір. Нанесіть його пензликом поменше на область над носом кролика. Оскільки поверхня паперу досить волога, новий відтінок змішається з попереднім, розтечеться по листу, усуваючи чіткі контури. Це створить ефект пухнастого хутро а.
5
На вигинах тулуба колір хутро а виглядає дещо інакше через заломлення світла на його поверхні. Так, наприклад, над задньою лапкою кролика він здається більш помаранчевим, а на спині біля голови і в районі хвоста варто додати поверх основного кольору холодний темно-коічневий (для додання холодного відтінку капніть зовсім небагато синього).
6
Біля вуха кролика намалюйте сіруватий пух. Для цього попередньо пройдіть чистою вологою пензлем по цій ділянці малюнка, а потім нанесіть на нього сильно розведений водою чорний, змішаний зі світло-коричневим. Такий же відтінок, але вже на суху основу, накладіть на бік тварини.
7
Візьміть найтоншу пензлик. Умочіть її в умбру і додайте трохи чорного. Цим кольором позначте тіні в глибині хутро а поруч з носом кролика. Наносите фарбу короткими мазками.
8
Завершити малюнок і домогтися реалістичного зображення хутро а вам допоможуть акварельні олівці. Візьміть олівець світло-сірого кольору. Він повинен бути дуже гостро заточеним. Штрихами у напрямку шерсті позначте світлі волоски біля вух кролика. Світло-жовтим (ближче до коричневого) пройдіться по голові - особливо навколо очей і збоку. Олівцем цегельного відтінку прорисуйте хутро на спині кролика.