Як зварити картоплю в мікрохвильовці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Картопля - старовинне рослина, яка спочатку з'явилося в Південній Америці, потім у Європі, а вже потім і в Росії. Зараз, коли часу катастрофічно не вистачає, доводиться їсти не зовсім якісні та корисні продукти. Але якщо у вас вдома або на роботі є мікрохвильовка, то швидкий, смачний і корисний обід або вечерю завжди буде під рукою! Розглянемо два простих способи як зварити картоплю в мікрохвильовці.
Вам знадобиться
  • Для першої страви:
  • 1 кг картоплі
  • стакан молока
  • 100 г вершкового масла
  • сіль і перець за смаком
  • Для другої страви:
  • 1 кг картоплі
Інструкція
1
Почніть чистити картоплю , далі поріжте невеликими скибочками і покладіть в посуд для приготування в мікрохвильовці. Не забудьте полити блюдо двома столовими ложками води.
2
Ставте в мікрохвильову піч на повну потужність на пару хвилин, поки картопля не стане м'якою. Потім скибочки картоплі перемішайте і залиште під кришкою посудини.
3
Молоко та масло перемішайте окремо, додайте сіль або перець (можна обидва) за смаком, грієте близько чотирьох хвилин, потім вийшла підігріту суміш виливаєте в картоплю і перемішуєте. Ароматне пюре готово! Для другої страви: Миєте картоплю , розрізаєте її навпіл або на четвертинки (все залежить від величини), укладаєте в посуд з кришкою і заливаєте туди трохи води. Свою каструльку або миску накриваєте кришкою і ставите в мікрохвильовку на 8-10 хвилин на максимальну потужність. Під час готування можете пару раз перемішати картоплю . Як завжди сіль, масло або зелень самі додаєте за смаком. В мікрохвильовці можна навіть отримати печену картоплю . Для цього необхідна сама картопля, паперовий пакет і сіль. Вимиваєте картопля водою, потім вологою укладаєте в пакет, загинаєте краю пакета, включаєте мікрохвильовку на повну потужність. Після п'яти хвилин, можете перевернути пакет на інший бік. ще через п'ять хвилин - пробуйте на смак. Готовність залежить від розмірів картоплі, її маси та потужності мікрохвильовки. Кінцевий продукт виходить зі злегка відшарувалася шкіркою, немов тільки що вийняли з багаття (тільки природно без попелу і характерного запаху).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xcn14CeltG4
Корисна порада
1. Краще готувати в плоскій посуде2. Картоплю бажано порізати на шматочки або на тонкі ломті3. Додавайте пару ложок води перед готуванням - це прискорить процесс4. Під час приготування блюдо бажано накривати фольгой5. Якщо картопля не розрізати, то особливо великі плоди краще доводити до готовності поза мікрохвильовки