Як зробити викрійку піжами. піжамні штани форма.

У сучасному розумінні піжама - це комплект із просторою футболки або сорочки і не менш просторих штанів, які найчастіше виконуються з однаковою або схожою тканини в єдиному стилі. Для того щоб самостійно зшити піжаму, природно знадобиться форма вироби, а, отже, окремо форма штанів і сорочки (футболки). Особливих правил для побудови викрійок піжам немає, тому, якщо у вас вже є досвід шиття будь-яких схожих виробів, ви легко впораєтеся з поставленим завданням.
Вам знадобиться
  • Матерія; нитки, голка; тонкий папір; лінійка; ножиці.
Інструкція
1
Продумайте викрійку дитячої піжами з більш теплих і м'яких тканин. Викрійка жіночого піжами може бути розроблена і для шовкової тканини. В принципі, не настільки важливо, вами виготовляється форма піжами для дівчинки або форма піжами для хлопчика - головне, постарайтеся зробити так, щоб у готовій піжамі дуже солодко і міцно спалося. Отже, виготовте окремо викрійку штанів і сорочки. Щоб зробити піжаму дійсно зручним і вільним, побудуйте викрійку для вироби на 2 розміри більше, ніж розмір того, хто буде її носити. Однак не перестарайтеся: занадто велика піжама не зручна в шкарпетці і не буде сидіти досить добре, що, до речі, важливо.
2
Викрійку піжамної сорочки складіть на основі викрійки сукні, тільки виконуйте її до лінії стегон, як це робиться зазвичай. Або використовуйте викрійку звичайної футболки, попередньо збільшивши її на пару розмірів. Зовнішній вигляд верхній частині піжами обговоріть з тим, хто буде носити її в майбутньому.
3
Піжамні штани розкроїте з використанням стандартної викрійки класичних прямих брюк. Виточки не закривайте його, по верху при бажанні оформите кулісу. Штани зробіть на один розмір більше звичайних, щоб вони не обмежували руху під час сну. Довжину брюк регулюйте за бажанням замовника. Не робіть їх занадто довгими, щоб не створити незручності, і, у той же час, не сильно їх замикайте, особливо якщо ви шиєте піжаму на зиму.
4
Викрійки будуйте на тонкому папері, використовуючи велику лінійку або сантиметр, олівець і вже наявні у вас мірки. Після побудови виріжте готові ескізи і по них вже приступайте до розкроюванні тканини.
5
Підберіть для шиття м'яку, приємну до тіла тканину і приступайте до виготовлення. Найкраще для піжами підійде щільний трикотаж, фліс, фланелеві тканини. Все залежить від температури у вас в будинку і пори року. Піжама не повинна бути занадто жаркою або занадто тонкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zHYAFtTub3U
Зверніть увагу
Краще вибирати м'які тканини для викрійки, такі як трикотаж, фліс та інші.
Корисна порада
Можна пошити піжаму 2 в 1, і використовувати її ще й в якості домашнього костюма.