Як зробити рідке скло.

Рідке скло - це не що інше, як водний розчин силікату натрію. Рідке скло знайшло широке застосування в багатьох сферах діяльності в наші дні. Завдяки своїм пожежо і вибухобезпечним властивостям, рідким склом користуються практично у всіх областях промисловості. Особливо поширене рідке скло в будівництві. Тут воно використовується як просочень і добавок. На основі рідкого скла роблять суміші для отримання штукатурки і шпаклівки. Наявність даного матеріалу в цих сумішах надає обробленому елементу антикорозійні властивості і захищає від дії високої температури. Крім цього, рідке скло використовується для гідроізоляції підвалів, перекриттів і колодязів.
Інструкція
1
Щоб зробити рідке скло, обробіть в автоклаві кремній сировину за допомогою концентрованого розчину гідроксиду натрію. Крім того, рідке скло можна отримати іншим способом: сплавьте соду з кварцовим піском, і ви отримаєте незамінний матеріал для різних потреб.
2
Також відомий і інший метод виготовлення рідкого скла. Для цього розчиніть крем'янисті сировину в розчині лугу при нормальному атмосферному тиску і температурі, яка дорівнює температурі кипіння використовуваного розчину лугу.
3
Якщо ви якимось чином пов'язані з хімічною промисловістю, використовуйте рідке скло в процесі виробництва силікату свинцю, силикагеля або металсіліката натрію. Додайте рідке скло в цементний розчин, і ви значно підвищите його міцність і поліпшите ізоляційні якості. Якщо вас чекає забарвлення приміщень, які будуть масово посещаться людьми, використовуйте для цього негорючі силікатні фарби, виготовлені на основі з рідкого скла. Рідке скло також досить широко використовується в процесі виготовлення універсального клею завдяки своїм сполучною властивостям. Воно добре скріплює скло, папір, метал або дерево. Для виготовлення силікатної канцелярського клею застосовують саме рідке скло.
4
Крім того, рідким склом активно користуються при виробництві різних миючих і чистячих засобів. Також його застосовують як сполучну добавку або клейкі речовини в процесі текстильної, паперової та миловарінні. Ливарне виробництво використовує рідке скло в якості флотаційного реагенту, а чорна металургія користується ним як сполучною матеріалом для виготовлення різних форм.
Навчитися робити золото , цінний і красивий природний метал - заповітна мрія людини з давніх часів. Кажуть, що алхімікам, що жив в середньовіччі, це вдавалося, хоча і наукових підтверджень цьому немає. Але хто знає?
Інструкція
1
Перший спосіб: Візьміть ртуть, завантажте її в атомний реактор.
2
Піддайте її «бомбардуванні» нейронамі.Благодаря цьому способу можна отримати як радіоактивне, так і стабільне золото . Тільки от проблема - де ж взяти ртуть і атомний реактор? Крім того, щоб зробити стабільне золото , потрібні певні знання у галузі ядерної енергетики. Також слід зауважити, що при такому способі отримання, золото виходить ще дорожче натурального.
3
Другий спосіб, яким користувалися алхіміки в давнину: Очистіть душу від тлінних турбот. Слухайте свій внутрішній голос і вчіться розуміти знаки, які дає природа. Розмовляйте з деревами і тваринами.
4
Коли навчитеся мови есперанто (спільну мову, якою говорить все живе), природа скаже, як зробити філософський камінь.
5
Візьміть свинець, додайте в нього шматочок філософського каменю й моліться силам природи ... У цього способу є один нюанс. Не всім алхімікам дійсно вдавалося зробити золото . Питання також стоїть і в правильності дошедшего рецепта. Навіть якщо все вірно, і рецепт оригінальний, і алхімікам вдавалося робити золото , то таке навчання займе пару десятків років.
6
Третій спосіб - зробити фальшиве золото .Ось цей варіант цілком реальний, щоб розіграти друзей.Возьміте 1 ст. л. каустичної соди, розведіть в склянці води, додайте 0.5 чайної ложки цинку і будь-яку дрібницю з нікелю.
7
Покладіть на дно склянки монети або ту річ, яку бажаєте зробити золото й.
8
Поставте склянку з усім вмістом в мікрохвильову піч на саму малу потужність на 15-20 хвилин.
9
За допомогою пінцета витягніть зі склянки вже "срібні речі". І, утримуючи пінцетом, потримайте хвилину - іншу над відкритим вогнем. У підсумку, речі виходять такими, що від золота відрізнити зможуть тільки ювеліри і майстри.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: каустична сода - сильний луг. Працювати з нею потрібно обережно! Ні в якому разі не торкайтеся до неї голими руками!