Як зробити стійку для мікрофона самому. Як зробити тримач для мікрофона.

Якщо ви вирішили створити свою студію звукозапису або просто хочете займатися вдома улюбленою справою - музикою - напевно ви зіштовхнетеся з проблемою того, що вам необхідний мікрофон зі стійкою. Звичайно, стійка для мікрофона - це річ, яку можна просто купити в будь-якому музичному магазині, але, якщо у вас існують фінансові обмеження, на перший час можна зробити стійку під мікрофон самому .
Інструкція
1
Для початку спробуйте працювати з настільною стійкою: її простіше зробити, але, в той же час, вона буде виконувати всі поставлені функції. Для виготовлення мікрофонної стійки візьміть настільну лампу на струбцині - вона має досить схожу конструкцію, а, значить, вам буде легше її видозмінити. Вартість такої лампи мінімальна, вам більше буде потрібно власних зусиль і фантазії.
2
Акуратно розберіть плафон лампи, витягніть провід. Саме ця частина настільної лампи буде служити як держателя для мікрофона , тому далі їй слід приділити особливу увагу.
3
Після цього прикріпіть перехідник намертво на різьбу, яку можна купити в будь-якому музичному магазині практично за копійки. Тут може виникнути основна проблема, оскільки кріплення для мікрофонів зроблені за американським стандартом різьби, який вимірюється в дюймах і має крок, трохи відрізняється від нашого. У зв'язку з тим, що різьблення не збігається, кріплення можна прикрутити тільки на один раз - після цього різьблення буде зіпсована. Якщо ви захочете поміняти кріплення, вам, швидше за все, доведеться його викинути і купити нове, оскільки прикрутити кріплення назад вже не вийде.
4
У зв'язку з цим, дуже міцно прикрутіть перехідник, на який в наслідок посадите стандартне мікрофонний кріплення. Враховуйте, що якщо у вас важкий мікрофон, вам і лампу необхідно підібрати більше, щоб вона змогла витримати навантаження. В іншому випадку, мікрофон може впасти під власною вагою, після чого його вже, швидше за все, не можна буде використовувати.
5
Закріпіть вашу стійку на столі або в будь-якому зручному для вас місці і приступайте до роботи. Якщо ви все зробили правильно, така стійка прослужить вам досить довго. Дуже дешевий і простий варіант, але і досить надійний.
Корисна порада
Щоб зробити підлогову стійку для мікрофона, використовуйте звичайні штативи та тримачі для фотоапаратів. Вони ідеально підходять для таких цілей і використовуються багатьма музикантами в домашніх умовах.