Як мити душову кабіну. дзеркало в душовій кабіні мити.

Душові кабінки відмінно впишуться в малогабаритну ванну кімнату, що значно заощадить простір. Тому вони набувають все більшої популярності. Душові кабінки вимагають ретельного догляду - тоді вони прослужать довгі роки і не втратять первісний блиск.
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - лимонний сік;
  • - миючий засіб для акрилу;
  • - миючий засіб для стекол і дзеркал.
Інструкція
1
Чистіть сантехніку тільки гелеобразную препаратами. Ні в якому разі не застосовуйте грубих абразивів і різних порошків - вони можуть пошкодити поверхню і спровокувати появу подряпин. Найбезпечніше засіб - мильний розчин. У теплій воді розведіть трохи рідкого мила або іншого миючого засобу і м'якої губкою очистіть поверхню душової кабінки.
2
Якщо у вашій душовій кабінці є елементи акрилу, то їй варто приділити набагато більше уваги, ніж звичайної. Для полірування застосовуйте м'які тканини, а також препарати, до складу яких міститься віск. При чищенні акрилу не використовуйте чистячі порошки, тому що він може втратити блиск. Для видалення накипу застосовуйте гарячий оцет або лимонний сік. Нанесіть засіб на м'яку ганчірочку і очистіть забруднену поверхню.
3
Для чистки кранів та інших хромованих поверхонь використовуйте миючий засіб, який слід розпорошити безпосередньо на душову кабіну. При сильних забрудненнях залиште на кілька хвилин. Потім змийте засіб великою кількістю води і протерти губкою.
4
Скляні двері і дзеркала можна очистити спеціальними засобами. Розпорошите препарат на поверхні і протріть м'якою ганчіркою. Потім відполіруйте до повного зникнення розлучень і плям.
5
Щоб уникнути появу плям цвілі, перевірте наявність вентиляції в душовій кабінці. Крім того, приміщення теж повинне добре провітрюватися. Найчастіше плями цвілі з'являються на шарі герметика. Уникнути їх появи можна. Після прийняття душу завжди залишайте стулки відкритими. В сучасних моделях передбачений генератор озону. Якщо у вашій душовій кабінці є така функція, то включите її на кілька хвилин. Озон має антимікробну дію, тому шанси появи цвілі дорівнюють нулю. Бувають душові кабінки з парогенератором, який включається відразу після прийняття душу і володіє антисептичними властивостями.
Душова кабіна все частіше приходить на заміну звичайним ванним. Її компактність дозволяє встановлювати кабіну практично в будь-яких ванних кімнатах, а багатофункціональність забезпечує комфорт водних процедур. Догляд за душовими кабінами досить простий - її потрібно тільки систематично і правильно мити.
Інструкція
1
Купіть засіб для щоденної обробки душових кабін і протирайте їм стіни щоразу, після прийому душу. Використовуйте при цьому м'яку ганчірку або гумову губку. Після обробки поверхонь, витирайте стіни насухо, використовуючи м'яку ганчірку.
2
Перед чищенням душової кабіни, приберіть з неї всі предмети: засоби гігієни, флакони з миючими засобами і т.д.
3
Вапняний наліт на стінах душової кабіни прибирайте таким чином: намочіть поверхню водою (бажано гарячої), підігрійте оцет або зробіть теплий водний розчин лимонної кислоти, м'якою поролоновою або гумової губкою нанесіть розчин на забруднені місця і злегка потріть їх. Не застосовуйте занадто великих зусиль, щоб не пошкодити поверхню.
4
Залиште нанесену лимонну кислоту або оцет на стінах, не змиваючи на 20-30 хвилин. Після чого ще раз потріть губкою. За допомогою теплої води, змийте залишки кислоти з поверхонь і протріть її насухо.
5
Якщо піддон в душовій кабіні акриловий - почистіть його за допомогою спеціального засобу для миття акрилових поверхонь, завдаючи м'якою губкою. Не тріть дуже старанно, краще нанесіть засіб і залиште його на деякий час, після чого змийте теплою водою.
6
Якщо нижня частина Вашої душової кабіни емальована - очищайте її за допомогою миючих засобів для емальованих поверхонь, наприклад для ванн.
7
Металеві піддони очищають тільки м'якими миючими засобами без абразивних частинок.
8
При наявності потертостей або подряпин на акрилових поверхнях, використовуйте засіб-відновник. Нанесіть його, відповідно до інструкції, а потім легенько пополіруйте за допомогою м'якої тканини.
9
Не забудьте про змішувачі та шлангах - їх також слід очистити від мильних слідів і нальоту, завдавши засіб для миття металевих поверхонь.
10
Намагайтеся залишати дверцята душової кабінки відкритою після використання, щоб залишки вологи швидше випаровувалися з поверхонь. В цьому випадку кабіна буде довше залишатися чистою.
Зверніть увагу
Обов'язково уважно прочитайте інструкцію до душової кабіни - можливо при виготовленні даної моделі використані матеріали, чутливі до будь-яких миючих засобів, зверніть на це увагу.
Корисна порада
1. Користуйтеся рукавичками, щоб уникнути попадання миючого засобу на кожу.2. Ніколи не мийте душові кабіни засобами для миття кахлю, що містять абразивні частіци.3. Обов'язково як слід змивати всі використовувані кошти з поверхонь, щоб уникнути алергічних реакцій і опіків при подальшому контакті з кожей.4. Після миття протирайте поверхні насухо, це допоможе уникнути розлучень на поверхні.