Як відкрити порт модему.

Щоб створити і налаштувати домашню локальну мережу з доступом в інтернет, рекомендують використовувати модеми, роутери або маршрутизатори. У тому випадку, якщо до складу мережі будуть входити ноутбуки, вибирайте обладнання, здатне створювати бездротові точки доступу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi модем;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Придбайте відповідний маршрутизатор. Для цього вивчите інструкції до ноутбуків і визначте типи передачі сигналу і безпеки, з якими вони працюють. Обов'язково уточніть наявність потрібно роз'єму WAN або DSL у маршрутизатора.
2
Підключіть придбане пристрій до електромережі та увімкніть його. З'єднайте з роз'ємами Ethernet (LAN) всі стаціонарні комп'ютери. У тому випадку, якщо кількість підключаються ПК перевищує число необхідних каналів LAN, придбайте мережевий концентратор.
3
Підключіть цей пристрій до Wi-Fi маршрутизатора, використовуючи звичайний мережевий кабель. За допомогою аналогічних кабелів підключіть стаціонарні комп'ютери до мережного концентратора.
4
З'єднайте з роз'ємом WAN (Internet, DSL) Wi-Fi маршрутизатора кабель підключення до інтернету. Увімкніть один з підключених до маршрутизатора комп'ютерів і запустіть інтернет-браузер. Заповніть його адресний рядок IP-адресою пристрою.
5
В меню оберіть пункт Internet (WAN). Налаштуйте параметри відкрився меню. Не забудьте перевірити логін і пароль, видані вам оператором.
6
Перейдіть в меню Wi-Fi (Wirеlеss Sеtup). Створіть власну бездротову точку доступу. Виберіть тип безпеки, який підходить для роботи з вашими ноутбуками. Збережіть параметри маршрутизатора. Перезавантажте пристрій.
7
Повторіть вхід в web-інтерфейс обладнання. Відкрийте меню LAN. Переконайтеся в тому, що всі Ethernet- порти Wi-Fi маршрутизатора включені і активні. Перевірте, чи включені функції DHCP і NAT. Перейдіть в меню Status. Переконайтеся в тому, що підключення до сервера провайдера активно.
8
Переконайтеся в тому, що доступ до мережі інтернет присутній на всіх комп'ютерах, підключених до Wi-Fi маршрутизатора. В іншому випадку скиньте настройки мережевих адаптерів комп'ютерів і адаптерів бездротового зв'язку ноутбуків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_Q6ftYPthyQ