Як зробити балкон.

Перші балкони були задумані як відкриті приміщення для того, щоб люди могли мати легкий доступ до свіжого повітря з вулиці. А тепер їх все частіше остекляют, деякі навіть влаштовують зі своїх просторих балконів невеликі кімнати для роботи. Щоб зробити балкон затишним, потрібно ознайомитися з тим, якими способами це можна здійснити. З великого розмаїття варіантів вибирайте найбільш підходящий.
Інструкція
1
Звичайна засклення. На балконі встановлюються дерев'яні, пластикові або металеві рами. Скло в них можна вставити звичайне, а можна вітражне, тоноване і т.д. Цей вид скління трохи приглушує шум і підвищує температуру в «приміщенні» всього на 2-3 градуси. Був балкон - вийшло щось на кшталт веранди.
2
Евроостекленіе. Цей спосіб більш надійний і якісний. Але він же є і більш дорогим. Встановлюється імпортний віконний профіль, скла або склопакети. Виконується герметизація приміщення за допомогою спеціальної піни або іншого герметика. Якщо герметизація виконана якісно, то ніяких зазорів не буде, і на балкон не буде просочуватися волога з вулиці і протяги. Якщо використовується алюмінієвий профіль, то на нього потрібно нанести спеціальну порошкову фарбу. Тепер залишається лише зробити внутрішню обшивку балкона вагонкою або панелями. Одержаний балкон виглядає красиво, але має недостатню теплоізоляцією.
3
Зробити з балкона повноцінну кімнату допоможе евроостекленіе в комбінації зі спеціальним утепленням. В даному випадку потрібні серйозні перетворення та будівельні роботи, тому що в утепленні потребують самі стіни і підлогу на балконі. Крім скління, по периметру балкона, на підлозі і на стелі прокладається утеплювач. Також потрібно забезпечити гідроізоляцію і обшити підходящими матеріалами стіни зі стелею. Також необхідно встановити радіатори централізованого опалення і при бажанні провести систему «тепла підлога». Встановивши скла і утепливши балкон, ви можете з почуттям виконаного обов'язку насолоджуватися комфортом.
Корисна порада
Вибравши найбільш підходящий варіант скління вашого балкона, ви можете почати підбирати необхідні матеріали або зробити замовлення у професіоналів.
Жалко втрачати балкон , захаращуючи його старими речами, які годяться тільки для звалища. Його можна зробити затишним барвистим оазисом рослин або маленькою, але комфортною комнаткой для ігор дитини. В деяких новобудовах балкон и і лоджії упорядковують відразу, але і злегка запущений балкон чик можна відремонтувати досить швидко.
Вам знадобиться
  • - рама;
  • - оздоблювальні матеріали;
  • - меблі;
  • - рослини;
  • - жалюзі або шторки.
Інструкція
1
Спочатку необхідно винести речі з балкон а і ретельно все підмести і вимити. Тепер можна розглянути поле діяльності і вирішити, що ж ви хочете на балкон е влаштувати. Щоб відокремити приміщення від вуличного пилу і шуму, потрібно поставити рами. Матеріал вибирайте відповідний до решти обробці балкон а: дерево або металопластик.
2
Стекла теж можна поставити різні. Якщо балкон знаходиться в тіні, підійдуть звичайні. Якщо сторона південна, скористайтеся вітражними, дзеркальними або тонованими стеклами. Більш дорогий варіант скління - це віконний европрофиль, він поліпшить герметизацію, тепло- та звукоізоляцію приміщення.
3
Стеля балкон а можна зробити класичним, використовуючи звичайну білу штукатурку. На неї наклейте елементи ліпнини. Якщо площа приміщення дозволяє, обробіть стелю гіпсокартоном або зробіть його натяжним. Якщо взяти металевий профіль, стеля вийде модульним і декоративним.
4
Стіни балкон а пофарбуйте міцної акрилової фарбою або покладіть декоративну структурну штукатурку. За допомогою трафарету нанесіть ніжний візерунок фарбою трохи темніше основною.
5
Для обробки стін балкон а прекрасно підійде дерев'яна або пластикова вагонка. Працювати з сучасним матеріалом легко, адже в наявності є різні куточки (внутрішні та зовнішні), плінтуса і карнизи.
6
Бамбукові або коркові шпалери на тканинній основі, шпалери гарантування з рельєфною структурою, шпалери з просочуванням чи без - підберіть їх відповідно до свого смаку. Зробіть часткову обробку декоративним каменем, керамічною плиткою або цеглою.
7
Підлоги можуть бути дерев'яними, вініловими, з керамічної плитки, покриті лінолеумом, ковроліном або ламінатом. Обов'язково проведіть освітлення і поставте електричну розетку.
8
Зазвичай на балкон ставлять горщики з квітами. Їх можна розташувати каскадом на спеціальних стелажах або підвісити кашпо. Меблі для балкон а найкраще підходить плетені або складні. Зручні відкидні стільці і столик. Якщо місце дозволяє, поставте шезлонг, щоб насолодитися відпочинком в повній мірі.
9
Затишок додадуть балкон у декоративні штори, жалюзі і ролети. Маленькі керамічні фігурки серед квітів забавні і цікаві дитині, якій сподобається ваша нова маленька кімнатка.