Як скласти іспит з гістології.

Гістологія - наука від тканинах тварин і людини. Курси лекцій і практичних занять по ній обов'язкові для медичних і біологічних спеціальностей, а в іспит зазвичай входять не тільки теоретичні питання, а й визначення препаратів.
Вам знадобиться
  • - відвідування читального залу;
  • - квитки;
  • - конспекти лекцій та семінарів;
  • - рекомендована література;
  • - малюнки.
Інструкція
1
За кілька днів до іспит а постарайтеся домовитися з викладачем про те, щоб вам була надана можливість ще раз переглянути всі мікроскопічні препарати, які ви дивилися протягом семестру. Зазвичай така ініціатива зустрічає підтримку.
2
Якщо вам не вдалося домовитися про повторення практичної частини, виділіть час для вивчення фотографій препаратів в атласі. Швидше за все, для цього вам доведеться відвідати читальний зал ВУЗу. Також можна спробувати пошукати необхідні зображення в інтернеті.
3
Повторіть теоретичний матеріал. Якщо протягом курсу ви старанно вели конспекти, вам не складе труднощів освіжити знання з ним, лише зрідка заглядаючи в підручник. Якщо ж конспекти відсутні, вам доведеться скористатися рекомендованою літературою. При цьому вибирайте книгу з найбільш коротким викладом, але входить в список підручників, які радив викладач.
4
Повторення матеріалу важливо не відкладати на останній день, так як цей день краще присвятити остаточної систематизації отриманої інформації. Якщо викладач видавав вам якісь інтерактивні матеріали (фотографії, таблиці, презентації), є сенс ще раз їх вивчити. При виникненні питань, знову ж таки, загляньте в підручник.
5
Перегляньте всі малюнки, які ви зробили на практичних заняттях протягом курсу. Це допоможе вам освіжити спогади про препарати та особливості будови тих чи інших тканин.
6
Перед іспит ом поспите хоча б кілька годин, перевтома може призвести до того, що ви не зможете зосередитися на іспит е, і всі праці з підготовки пропадуть дарма .
7
Після отримання квитка підготуйте відповідь на аркуші паперу. Не старайтесь детально розписувати відповідь, складіть його тезисно, а при спілкуванні з викладачем звертайтеся до записів лише зрідка. Це покаже ваші знання і впевненість у собі.