Як конвертувати фотографії.

Іноді виникає ситуація, при якій потрібно перевести формат фотографії або якогось іншого зображення з одного в інший. Допомогти в цьому може програма для сортування та редагування картинок ACDSee.
Вам знадобиться
  • - програма ACDSee Pro 4
Інструкція
1
Відкрийте ACDSee. Після запуску ви опинитеся у вкладці Manage (режим сортування). Відкрийте необхідний файл. Це можна зробити декількома способами. Перший - знайдіть панель Folders (за замовчуванням вона знаходиться в лівій частині програми, якщо панель відсутня, натисніть Ctrl + Shift + 1), яка являє собою трохи змінений аналог провідника Windows. Виберіть папку, в якій знаходиться необхідний файл. Другий - натисніть пункт меню File> Open (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + O), у вікні, виберіть потрібну фотографію і натисніть «Відкрити». У робочій області програми з'явиться список папок і графічних файлів, які знаходяться в цій директорії.
2
Перейдіть на вкладку View (перелік вкладок знаходиться у правому верхньому кутку програми). Внизу виберіть потрібний файл і клацніть пункт меню Tools> Modify> Convert file format (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + F).
3
З'явиться вікно, на якому знаходяться дві вкладки: Format і Advanced options, нас цікавить перша. Зі списку запропонованих форматів виберіть той, який вам потрібен. Якщо ви вибрали варіант Jpeg, зверніть увагу на кнопку Format settings, клікніть її і у вікні встановіть повзунок Image quality на максимум, щоб фотографія не загубила в якості.
4
Визначившись з настройками, натисніть «Далі». У вікні зверніть увагу на поле Destination. Якщо поставити крапку біля пункту Place modified images in source folder, то результат збережеться у вихідну папку, якщо біля Place modified images in the following folder, то з'явиться можливість вказати папку для збереження вручну. Визначившись з вибором, натисніть «Далі», а в наступному вікні Start Convert. З'явиться вікно, в якому відобразиться процес конвертації, після чого стане доступна кнопка «Готово», натисніть її.
5
Щоб покинути програму, натисніть пункт меню File> Exit, або використовуйте будь-яку з цих двох комбінацій клавіш: Alt + F4 або Ctrl + W.
Іноді, з тих чи інших причин, виникає потреба поміняти тип графічного зображення. Зробити це можна за допомогою сортувальника картинок, фотографій, банерів тощо. - Програми ACDSee.
Інструкція
1
Відкрийте програму. Відразу після запуску програми ви опинитеся на вкладці «Manage» (всього їх чотири і яка з них активна в даний момент, можна спостерігати в правому верхньому куті програми) - це режим сортування фотографій.
2
Відкрити фотографії можна кількома способами. Перший - за допомогою провідника, який за замовчуванням займає ліву частину програми. Якщо вікно провідника відсутня, натисніть пункт меню View> Folders або гарячі клавіші Ctrl + Shift + 1. Другий - натисніть пункт меню File> Open (гарячі клавіші Ctrl + O), в який з'явився овні виберіть необхідні файли і натисніть "ОК". Разом з обраним файлом в програмі відкриються всі ті зображення і розділи, які перебували з ним в одній папці. Третій - за допомогою панелі швидкого доступу, яка знаходиться трохи вище робочої області документа. Натиснувши на кнопку з трикутником, ви побачите меню, що випадає, в якому будуть знаходитися директорії, уже відкриваються вами в цій програмі.
3
Оберіть необхідні зображення. Якщо воно одне, буде достатньо одного кліка лівої кнопкою миші. Якщо декілька, затисніть клавішу Ctrl і тим же лівим кліком виберіть файли.
4
Переміститеся на вкладку View (режим перегляду). У нижній частині будуть знаходитися вибрані вами файли. Виділіть один з них (в даному режимі відсутня можливість разом кілька) і натисніть пункт меню Tools> Modify> Convert file format (гарячі клавіші Ctrl + F).
5
У вікні з'явиться список форматів, в які ви можете конвертувати вибраний файл. Виберіть формат і натисніть «Далі». У вікні зверніть увагу на поле Destination. Якщо залишити галочку біля Place modified images in source folder конвертована фотографія замінить існуючий файл, якщо біля Place modified images in the following folder, то у вас буде можливість вказати новий шлях для збереження. Таким чином ви зможете зберегти оригінал. Тисніть «Далі», потім Start Convert, а після завершення конвертації «Готово».