Як міряти температуру в роті.

Підвищення температури тіла свідчить про патологічних процесах, що відбуваються в організмі. Цей показник має важливе діагностичне значення. Оральний спосіб вимірювання температури по точності і швидкості перевершує традиційний спосіб вимірювання в пахвовій западині.
Інструкція
1
Для вимірювання температури в порожнині рота використовуйте ртутний термометр з довгим загостреним кінцем. Обробіть його спиртовим розчином і помістіть з будь-якого боку від під'язикової вуздечки. Під час процедури дихайте носом і не розмовляйте, інакше свідчення градусника будуть неточними через вплив низької температури навколишнього середовища.
2
Вийміть градусник через 3-4 хвилини. Температура в роті відрізняється від температури в пахвовій западині приблизно на 0,5 градуса, тому незначне перевищення позначки 37 градусів допустимо. Якщо показання термометра вище 37,3 градусів, потрібно звернутися до лікаря, щоб з'ясувати причину відхилення і отримати рекомендації.
3
Даний спосіб вимірювання температури не підходить для дітей дошкільного віку та людей з неврівноваженою психікою. Випадкове пошкодження скляного наконечника термометра небезпечно. Альтернативою ртутному термометру є електронний градусник, що дозволяє зняти температурні показання за лічені секунди.
4
Після попередньої обробки наконечника електронного градусника спиртом помістіть його в рот так само, як робили б це з ртутним термометром. Швидкість вимірювання в цьому випадку буде набагато вище. Уже через 15-30 секунд (в деяких моделях градусників - через 60 секунд) пролунає звуковий сигнал, який свідчить про те, що вимірювання закінчено.
5
Після використання упакуйте градусник в пластиковий чохол, який продається в комплекті як з ртутним, так і з електронним термометром.
6
Вимірювання температури в роті безпосередньо після прийому їжі безглуздо. Отриманий результат буде більше залежати від температури з'їденої їжі, ніж від об'єктивного стану людини. Куріння також спотворює результат. Якщо немає можливості перед процедурою вичекати хоча б годину, утримайтеся від вимірювання температури оральним способом.