Як зареєструвати в Скайп другого користувача.

Програма Скайп дозволяє легко розмовляти по мережі, використовуючи звичайні текстові повідомлення, а також просто розмовляти і спілкуватися через мікрофон і веб-камеру. Звичайно програма Скайп підключається до інтернету автоматично, якщо вже введено логін і пароль для входу. Але що робити, якщо ви користуєтеся комп'ютером не один, і ваш напарник теж хоче поспілкуватися?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - програма Скайп.
Інструкція
1
Запустіть програму Скайп. Якщо вона не підключається відразу ж до інтернету, а просить ввести логін і пароль, значить, ви на вірній стадії. Натисніть на напис Do not have a Skype Name - або "У тебе немає логіна?", Якщо програма русифікована. Якщо у вас немає цієї програми, можна завантажити з офіційного сайту виробника www.skype.com. Скачайте та встановіть програму на комп'ютер.
2
Пройдіть процедуру реєстрації нового користувача Скайп. Введіть своє ім'я, унікальний логін для аккаунта Скайп (ваше ім'я, за яким вас будуть шукати співрозмовники). Якщо ви самі не можете придумати нічого оригінального, програма підкаже вам варіанти.
3
Введіть пароль і поштову адресу. Вводите діючу адресу, до якого у вас є доступ. При втраті пароля до Скайпу відновлювати підключення ви будете за допомогою пошти. Для пароля передбачений підвищений рівень захисту, і вас попросять задати пароль, що складається з поєднання букв і цифр. Також варто відзначити, що ваш пароль не повинен містити прості комбінації, які представляють собою імена або дати народження. При введенні нового пароля потрібно використовувати символи верхнього і нижнього регістра.
4
Натисніть на кнопку з написом I agree - create account і завершите процедуру реєстрації. Програма відкриється і підключиться під новим аккаунтом. Якщо ви захочете увійти під старим ім'ям, натисніть в меню Skype Sing out. Програма відключить поточний логін і попросить ввести параметри іншого користувача - логін і пароль. Таким чином ви зможете без проблем перемикатися між кількома акаунтами. Головне вводити всі дані правильно, щоб система не заблокувала IP за безліч неправильних вводів даних.