Як підвищити оптові продажі.

Фірма, яка займається оптовою торгівлею, може приносити своєму засновнику чималі доходи. Тут можна отримати солідний прибуток навіть з одного оптової продажу . Для того, щоб оптовому підприємству більше продавати, потрібно шукати посередників, які згодом ваш товар перепродадуть клієнту.
Вам знадобиться
  • - реклама;
  • - система знижок і бонусів;
  • - менеджер з продажу.
Інструкція
1
Основним двигуном будь-якої торгівлі, в тому числі і оптової, є реклама. Тому необхідно рекламним ІНТСРУМЕНТ приділити особливу внманіе.
2
Якщо ви ще не маєте власного інтернет-сайту, то необхідно це прикре непорозуміння виправити. Довірте його створення професіоналам, при цьому не варто економити на розробці. Сайт повинен містити повну інформацію про ваші товари і послуги, зразки договорів, ціни, контакти. Ще краще буде, якщо це буде інтернет-магазин, в якому відразу можна буде зробити замовлення. Щоб убезпечити себе, оптовим клієнтам можна видавати логін і пароль тільки після підписання договору. Сайт повинен бути розкручений, тобто з'являтися в пошукових запитах на першій сторінці при пошуку інформації про вашому виді діяльності.
3
Розміщуйте інформацію про ваш товар в різних інтернет-каталогах і спеціалізованих журналах.
4
Зовнішня щитова реклама підійде для місць скупчення ваших потенційних клієнтів.
5
Обов'язково виготовте візитні картки, барвисті і інформативні буклети, інформаційні каталоги з описом всіх переваг вашого товару.
6
Рекламуючи вашу організацію, кожного разу необхідно згадувати про особливі умови для оптових клієнтів.
7
Розробіть систему знижок і бонусів для своїх постійних клієнтів. У рекламі обов'язково вказуйте інформацію про різницю в ціні при оптових і крупнооптових закупівлі.
8
Обдзвоніть організації, які могли б стати вашими потенційними клієнтами. Розішліть їм комерційні пропозиції по електронній пошті або факсом.
Корисна порада
Щоб продавати більше і успішніше, можна найняти фахівця з продажу (можливо, навіть декількох), вміє переконувати. Ось тільки гарному «продажників» потрібно буде виплачувати відповідне вознагражденіе.Крупним підприємствам ви можете давати свій товар на реалізацію, тільки необхідно дуже грамотний юридичний супровід угод.