Як зробити абажур з ниток. серце з ниток своїми руками.

Абажур з ниток красиво виглядає практично в будь-якому інтер'єрі. Увійшовши в моду в 70-і роки, він досі поєднується з багатьма стилями інтер'єру. І вам не потрібно переплачувати гроші за дорогу річ, адже подібний абажур можна з легкістю зробити і своїми руками.
Вам знадобиться
  • - повітряну кульку,
  • - нитки,
  • - клей,
  • - голка,
  • - пензлик,
  • - ніж.
Інструкція
1
Візьміть повітряну кульку і надійти його до такого розміру, яким би ви хотіли бачити ваш абажур. Зміцніть його над столом так, щоб він не торкався інших предметів. Сам стіл закрийте клейонкою або старими газетами, так як вам доведеться працювати з клеєм. При виборі кульки зверніть увагу на його форму. Бажано, щоб він був круглим.
2
Клея краще взяти побільше. Можете навіть придбати відерце в будівельному магазині. Для роботи вибирайте клей на крохмальної основі або ПВА.
3
Рясно змастіть повітряна куля вазеліном. Він повинен не приклеюватися до ниткам. Нитки же можна вибрати будь-які, в залежності від того, яким ви хочете бачити ваш абажур - більш ажурним, більш щільним. Також можна використовувати кілька кольорів. Однак у такому випадку використовувані вами нитки повинні бути однакової товщини.
4
Починайте обмотувати куля нитками. Якщо ви майструєте подібний абажур в перший раз, не варто намагатися зробити з ниток візерунки, краще зосередьтеся на акуратному обмотування. У вас повинно вийти 4 - 5 рівномірних шарів ниток, обмотаних навколо повітряної кульки. Нехай вас не лякають невеликі зазори - вони будуть надавати вашому абажуру особливий шарм.
5
Надіньте рукавички, візьміть пензлик для клею і починайте промащувати ваш абажур. Кожна ниточка повинна виявитися покритої клеєм, в іншому випадку абажур втратить форму або навіть просто-напросто розвалиться.
6
Тепер дайте виробу як слід висохнути і тільки потім приступайте до подальшої роботи. Візьміть голку і проткніть основу - повітряна куля. Потім гострим ножем виріжте невеликий круглий отвір, щоб абажур можна було надіти на лампу. Через нього ж витягнете лопнув кульку.
7
Вставте в отриманий абажур з ниток освітлювальну арматуру, прикрутите лампочку. Ваш оригінальний світильник своїми руками готовий.